Idealiu atveju jūsų pasirinktos liemenėlės ir kelnaitės turėtų sudaryti rinkinį. Deja, taip būna ne visada, tačiau to tikrai turėtumėte siekti, nes tai lengviausias būdas atrodyti stilingai. Bet kaip sakant apatinis trikotažas nėra uniforma, todėl galima derinti skirtingus dalykus. Labai svarbu, kad moteriški apatiniai atitiktų jūsų drabužius ir jūsų gyvenimo būdą.
Jei liemenėlė ir kelnaitės nesudaro rinkinio, tokiu atveju rinkitės, kad viršutinė ir apatinė dalys būtų parinktos iš tos pačios ar panašios medžiagos. Jei nėra galimybės sukomplektuoti poros, atitinkančios spalvą, patartina pasirinkti dizainą atitinkančią porą.
Pagrindinės taisyklės renkantis apatinius:
- Raskite tinkamą stilių, spalvą;
- Juodi ir kūno spalvos apatiniai yra būtini jūsų garderobe. Kitos spalvos pagal poreikį;
- Prie aptemptos aprangos pasirenkite lygius ar vientisus apatinius;
- Juodus apatinius devėkite po tamsiais drabužiais.
Kokį audinį pasirinkti?
Natūralūs audiniai yra jūsų sveikata ir kokybė, o dirbtiniai audiniai yra atsakingi už gebėjimą išlaikyti formą. Todėl kompoziciją reiktų rinktis pagal savo tikslus ir pageidavimus. Rinkinys iš natūralaus audinio su priemaiša bus patogus ir tarnaus ilgai. Apatinis trikotažas, pagamintas iš 100% natūralios medžiagos, idealiai tinka dėvėti kasdienai. Poliesteris, poliamidas, elastanas ir merilas, nors ir sintetiniai, yra kvėpuojantys. Nailonas yra pavojingiausia medžiaga. Būtent jis gali sukelti alergiją ir sukurti šiltnamio efektą. Kad ir kokią kompoziciją pasirinksite, kelnaičių viduje turi būti medvilninis įdėklas.
Apatinis trikotažas ne tik gali sėkmingai užmaskuoti figūros trūkumus, bet ir gali sugadinti išvaizdą, jei jis netinkamai pasirinktas pagal dydį ar stilių. Be to, norėdami sukurti gražią ir ne vulgarų vaizdą, rinkdamiesi apatinį trikotažą turėtumėte atsižvelgti į dabartinius etikos standartus. Apatinių drabužių rinkinio spalvos gali palankiai pabrėžti kuriamą madingą įvaizdį, tačiau tik tuo atveju, jei jie yra teisingai derinami ir geriausiai tinka odos, plaukų, akių tonui.