Automobilių nuoma iš oro uosto

Keliaujant labai svarbu geras mobilumas. Ypač tai svarbu norint būti savarankiškiems ir neskaičiuoti, nuvažiuotų kilometrų. Todėl tiek atvykstantį Lietuvą, tiek išvykstant iš jos, populiarėja automobilių nuoma iš oro uosto ir iki jos. Kokia tai paslauga ir kaip ją užsisakyti?

Kada verta rinktis tokią nuomą?

Labai dažnai keliaujant tenka susidurti su klausimu, kaip atvykus į šalį keliauti po ja neišleidžiant daug pinigų. Pavyzdžiui, automobilių nuoma tiesiai iš oro uosto yra geras pasirinkimas emigrantams,  atvykusiems pasisvečiuoti Lietuvoje kelioms dienoms arba tiems, kurie į šalį atvyksta darbo reikalais, tiesiog trumpam vizitui. Tokiu atveju atskridus, reikia galvoti apie tai, kuo keliauti šalies viduje.  Samdytis vairuotoją arba taksi paslaugas yra brangu, todėl vienas geriausių pasirinkimų yra automobilių nuoma.

Labai patogu, kad tokie nuomos punktai kaip www.transrenta.lt siūlo automobilius išsinuomoti tiesiai iš oro uosto. Tam reikia iš anksto rezervuoti automobilį Jums reikalingoms datoms, išsirinkti, kokio modelio automobilis Jums bus tinkamas ir nurodyti, į kurį  oro uostą Jūs atvyksite. Tuomet nusileidus lėktuvui, oro uoste Jūsų jau lauks pasirinktas nuomai automobilis. Iš anksto galite nurodyti,  kad automobilį paliksite tame pačiame ar kitame oro uoste, o nuomos punkto darbuotojai pasirūpins jo paėmimu.

Kokios yra nuomos sąlygos?

Automobilių nuoma gali būti trumpalaikė ir ilgalaikė. Jeigu automobilis reikalingas vos kelioms dienoms, greičiausiai Jums reikės trumpalaikės nuomos. Dažniausiai priklausomai nuo to, kuriam laikui automobilį nuomosite, priklausys ir kaina, Pavyzdžiui, jeigu Jums reikalingas visureigis, nuomojant jį vienai ar dviem dienom, vienos dienos nuoma būtų 149 eurai, o jeigu automobilis reikalingas kelioms savaitėms – vienos dienos nuomos kaina nukrenta iki 99 eurų. Tad jeigu autombilis reikalingas ilgesniam laikui, visuomet naudinga suderėti su nuomininku patrauklią ilgalaikei nuomai taikomą kainą.

Be to, nuomojant pagalvokite ir apie papildomas paslaugas. Pavyzdžiui, apie tai, ar Jums bus reikalingas papildomas draudimas. Tai labai patogu, jeigu neturite kelionės draudimo. Taip pat nuomojant automobilį galite papildomai apsidrausti padangas bei pasirinkti papildomą apsaugą nuo vagystės ir žalos, kuri taip pat veikia kaip draudimas. Automobilių nuomininkai taip pat gali pasiūlyti vaikišką kėdutę, jeigu ji Jums reikalinga ir netgi automobilio valymo paslaugą. Tai papildomos paslaugos, kurios pigiausiai kainuoja pačiame nuomos punkte ir leidžia Jums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir savo laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *