Kaip išsirinkti tampres sportui?

Patogi ir kokybiška apranga sportui yra itin svarbi. Vienas esminių sportinės aprangos elementų yra tamprės, todėl labiausiai rekomenduojama investuoti būtent į jas. Moteriškos tamprės gali būti pačios įvairiausios, tačiau svarbiausia neskubėti pirkti, o atidžiai apgalvoti kokias tampres labiausiai norėtumėte dėvėti sportuodami. Jog išsirinkti būtų kuo paprasčiau, rekomenduojama atkreipti dėmesį į tamprių medžiagą, ilgį, dydį ir stilių.

  • Vienas pagrindinių dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tampres yra medžiaga. Dažniausiai tamprės būna pagamintos iš medvilnės arba sintetikos. Abu medžiagų pasirinkimai turi savų privalumų ir trūkumų, tačiau kai kurios tamprės būna gaminamos kombinuojant tiek medvilnę, tiek sintetiką, todėl tai yra optimaliausias variantas. Tamprių medžiaga taip pat turėtų būti tvirta ir kokybiška, jog neprairtų ar nesuplištų treniruotės metu. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ar tamprių medžiaga yra neperregima.
  • Ilgis. Dažniausiai vyrauja keli tamprių ilgiai: ilgos/pilno ilgio tamprės, tamprės žemiau blauzdų bei tamprės žemiau kelių. Ilgesnės tamprės labiausiai yra tinkamos bėgimui, jas dažniausiai renkasi aukštą ūgį turintys žmonės. Jos taip pat tinkamos šaltuoju metų laiku. Tuo tarpu trumpesnio stiliaus tamprės labiau tinkamos dėvėti vasaros sezonu. Jas dažniausiai renkasi žemesnio ūgio žmonės.
  • Dydis. Itin svarbu įsigyti tinkamo dydžio tampres. Kitu atveju, per mažos tamprės gali varžyti judesius, todėl sportuoti bus nepatogu. Per didelės tamprės taip pat nesuteiks komforto sportuojant.
  • Stilius. Tamprės gali būti įvairiausių dizainų, spalvų ir raštų, su kišenėmis ar be jų. Taip pat svarbu žinoti kokio tipo tamprės jums gali labiausiai tikti- žemo ar aukšto liemens. Renkantis tamprių stilių, rekomenduojama atsižvelgti ir į savo figūros tipą.

Pats geriausias būdas sužinoti ar pasirinktos tamprės yra jums labiausiai tinkamos – jas užsidėti ir pajudėti taip, kaip treniruotės metu. Pabandykite padaryt pritūpimus, įtūpstus ar tempimo pratimus. Kitaip tariant, pabandykite padaryti tokius pratimus, kokius atliekate treniruotės metu. Jeigu pajusite, jog tamprės nevaržo judesių, yra patogios ir malonios dėvėti, tuomet tampres pasirinkote teisingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *