Kaip užtikrinti gerą kūdikio miegą

Naujiems tėveliams visuomet iškyla gausybė pačių įvairiausių klausimų. Kuomet susilaukiama pirmagimio kiekviena diena būna lyg naujas atradimas. Todėl visiškai suprantama, kad daugelį sprendimų tėveliai priima nedrąsiai ir baimindamiesi, jog gali suklysti. Tačiau, laimei, šiandien gyvename dvidešimt pirmame amžiuje, kuriame turime galimybę pasirinkti iš labai didelio skirtingų prekių asortimento ir kartu lengvai atrasti begalę mums aktualios informacijos. Todėl nepaisant to, ar mus domina tam tikros prekes kudikiams, ar norime išsiaiškinti, kokių klaidų nevertėtų daryti – visą tai galime pasiekti labai nesudėtingai.

Kaip bebūtų, labai dažnai naujiems tėveliams kyla klausimas, kokias kudikiu prekes jie turėtų pasirinkti, užtikrindami, kad jų mažylio miegas būtų labai ramus, komfortiškas ir nepriekaištingas. Žinoma, kai rinkoje yra tiek daug skirtingų kūdikių prekių, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti pakankamai sudėtinga pasirinkti, tačiau iš tikrųjų viskas taps kur kas paprasčiau, jei jūs atsipalaiduosite, skirsite vieną kitą papildomą savo laiko minutėlę ir pagalvosite apie tai, ko iš tikrųjų galėtų reikėti. O tam, kad visą tai padaryti jums būtų paprasčiau, pateiksime ir keletą naudingų patarimų.

Miegui skirtos kūdikių prekės

  • Vaikiška lovytė kūdikiui ir čiužinys: Daugelis naujų tėvelių iš karto nenaudoja pilno dydžio lovelės. Tačiau tikėtina, kad kūdikiui išaugus iš lopšio, norėsite jį perkelti į lovelę, todėl naudinga ją įsigyti iš anksto ir paruošti su patikimu lovelės čiužiniu. Žinoma, labai svarbu, kad pasirinktas čiužinys būtų kuo kokybiškesnis, kadangi nuo to labai tiesiogiai priklausys jūsų kūdikio juntamas komfortas ir jaukumas.
  • Kūdikio lopšys: Tai saugi miego vieta jūsų kūdikiui ir puikus būdas laikyti naujagimį šalia pirmaisiais mėnesiais. Kūdikio lopšį galite pastatyti prie pat savo lovos, kad būtų lengviau maitinti kūdikį vidury nakties, keisti sauskelnes ir jį stebėti.
  • Kūdikio patalynė: Kūdikių prekių parduotuvėse rasite daugybę prabangių patalynės komplektų, tačiau iš tikrųjų jums tereikia 3-5 lovelės paklodžių, 2-3 antklodžių ir poros skalbiamų lovelės čiužinio užvalkalų. Kai kurie jų yra neperšlampami. Taip pat kūdikio lovelėje neturėtų būti minkštų žaislų, dekoratyvinių pagalvėlių ir kitų pašalinių daiktų, kurie galėtų padidinti uždusimo riziką.
  • Kūdikių apklotai (5 arba 6): Daugelis naujagimių mėgsta būti supami, todėl turėdami keletą saugių, tik šiam tikslui pagamintų kūdikių apklotų, galėsite palengvinti savo gyvenimą. Kai kurie apklotai taip pat gali būti naudojami kaip universalios antklodės, pavyzdžiui, kūdikiui apkloti, kai jį maitinate krūtimi.
  • Kūdikio stebėjimo monitorius: Kūdikių monitoriai leidžia stebėti kūdikį, kai esate kitame kambaryje ar net toli nuo namų. Galite rinktis paprastą garsinį modelį arba brangesnį vaizdą rodantį monitorių. Dauguma monitorių gali būti sujungti su jūsų telefonu kaip stebėjimo įrenginys, tačiau galite įsigyti ir monitorių su atskiru įrenginiu.

Papildomi miegui skirti priedai

  • Naktinė lemputė: tai raminanti švieselė tamsiame kambaryje, be to, ji suteikia pakankamai šviesos vidurnaktį keičiant sauskelnes, kai norisi, kad apšvietimas būtų kuo silpnesnis, kad kūdikis išliktų mieguistas.
  • Įvairūs muzikiniai aparatai: Daugelis kūdikių geriau miega ir lengviau užmiega, jei fone groja raminanti muzika.

Taigi, kaip jau turbūt supratote, kūdikių prekių šiuolaikinėje rinkoje yra daugybė. Ir visa tai neabejotinai suteikia kiekvieniems tėveliams labai didelę pasirinkimo laisvę. Būtent todėl prekes kūdikiams turėtumėte rinktis neskubėdami ir labai atidžiai įvertindami visus jums prieinamus pasirinkimus. Be to, tai galite padaryti ir internetu, kadangi el. parduotuvėse kūdikių prekes įsigyti tampa gerokai lengviau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *