Kaip veikia maisto pristatymas į namus: privalumai ir trūkumai

Maisto pristatymas į namus iš restoranų tapo įprastas kiekvienam iš mūsų. Vieni vartotojai šioje paslaugoje mato didžiulius pliusus, kitiems ji yra atnešusi ne itin malonių patirčių. Apžvelkime pagrindinius šios paslaugos pliusus ir minusus remiantis vieno vartotojo, kuris dažnai naudojasi minėta paslauga, atsiliepimais.

Prisijungti prie vienos maisto pristatymo programų pasirodė nesudėtinga – kaip ir daugelyje programėlių telefonams, tai padaryti galima su socialinių tinklų paskyromis. Prisijungus galima matyti restoranus, iš kurių teikiama maisto pristatymo paslauga, taip pat artimiausius Jūsų namams restoranus, specialius pasiūlymus ir kitą naudingą informaciją (atstumas nuo restorano iki Jūsų namų, restorano rūšis, specializacija ir pan.). Galite atsidaryti kiekvieno pasirinkto restorano meniu ir tiesiog išsirinkti norimus patiekalus – paprasta ir lengva. Susikomplektavus prekių krepšelį einame prie apmokėjimo. Jis dažniausiai atliekamas užsisakant maistą, siekiant išvengti apgaulingų užsakymų. Bus paprašyta įvesti Jūsų kortelės duomenis ir nuskaitoma nurodyta pinigų suma, įskaitant pristatymo paslaugą. Kiekvieną kartą, kai užsakymo vykdymas pereina į kitą stadiją (užsakymas priimtas / maistas gaminamas / vežamas), gausite SMS žinutę, arba pranešimą iš specialios, Jūsų naudojamos programėlės. Kai kurios programos tiesiogiai, pagal GPS signalą rodo Jums tikslią kurjerio buvimo vietą. Įprastą darbo dieną maisto pristatymas nuo užsakymo momento gali trukti nuo pusvalandžio iki valandos. Retkarčiais ilgiau. Maistas dažniausiai šiltas (priklausomai nuo restorano atstumo iki Jūsų namų), jį užsisakyti paprasta, patogu ir kaip matome – greita. Dažnai galima rasti patrauklių akcijų, kurias siūlo skirtingi restoranai (tokių galimybių fiziškai lankantis restorane būdavo retai). Restoranų, pradedančių bendradarbiauti su įvairiomis maisto pristatymo įmonėmis, kasdien daugėja. Pagrindiniai sistemos trūkumai yra tai, jog dažnu atveju restoranai nepateikia klientams patiekalų nuotraukų (ne paslaptis – dauguma mūsų renkamės akimis), todėl tenka užsisakyti įprastus, išbandytus patiekalus. Taip pat reikia sekti pranešimus – gali būti, kad restoranas užsakymą dėl įvairių priežasčių atšauks. Vieniems tai yra trūkumas, kitiems – savaime suprantamas dalykas, tačiau dažniausiai susidursite su minimalia suma, už kurią turite užsisakyti maisto, siekiant, kad Jums jis būtų pristatytas į namus.

Apibendrinant – maisto pristatymas į namus yra pakankamai naudinga paslauga, kurią EASTANBUL.LT komanda rekomenduoja išbandyti kiekvienam savo laiką taupančiam išalkusiam lietuviui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *