Kiek kainuoja ir kokie turėtų būti vestuviniai žiedai?

Vestuvės yra vienas svarbiausių gyvenimo įvykių. Jos atmintyje lieka visą gyvenimą, kaip ir per jas duotas jaunųjų meilės pažadas vienas kitam. Tam, kad vestuvės vyktų sklandžiai, reikia tinkamai joms pasiruošti ir tam reikia skirti laiko. Kiekviena smulkmena ir svarbi detalė turi būti apgalvota tinkamai. Vestuvių simbolis – vestuviniai žiedai. Jų pasirinkimui ir pirkimui reikėtų skirti kone daugiausiai dėmesio.

Kodėl žiedai tokie svarbūs?

Vestuvinis žiedas yra tarsi pažadas vienas kitam. Žiedas maunamas ant mylimojo rankos pasakant priesaikos žodžius, tad žiedas juos tarsi patvirtina, o vėliau kiekvieną dieną primena. Vestuviniai žiedai buvo pradėti naudoti dar labai seniai. Žinoma, pirmieji žiedai nebuvo auksiniai. Dažniausiai būdavo gaminami iš kitokių medžiagų, tokių kaip metalas, medis, akmuo. Tačiau jo prasmė ir simbolika išliko tokia pati iki šių dienų. Todėl vestuvinius žiedus reikėtų rinktis atsakingai ir tinkamai įvertinti, kokie jie turėtų būti. Juk šiuos žiedus mūvėsite visą savo likusį gyvenimą.

Kiek kainuoja žiedai?

Žinoma, jog planuojant vestuves, labai svarbu yra suplanuoti biudžetą, kurį galite sau leisti. Tad ir žiedų kaina tampa labai aktuali. Iš tiesų ji gali būti labai įvairi. Dažniausiai kaina priklauso nuo pačių žiedų. Tai yra, iš kokių medžiagų jie pagaminti, ar yra puošti briliantais ar deimantais, kitaip dekoruoti. Kainą taip pat lemia tai, ar žiedus pirksite jau pagamintus parduotuvėje, ar užsakinėsite, kad jie Jums būtų pagaminti individualiai. Tačiau bendrai galima būtų pasakyti kad vestuviniai žiedai gali kainuoti nuo kelių šimtų eurų iki kelių tūkstančių, o gal tos viršutinės ribos ir visai nėra, jeigu ieškote kažko išskirtinai prabangaus ir originalaus.

Kokie gali būti vestuviniai žiedai?

Renkantis vestuvinius žiedus, verta prisiminti, kad tai yra papuošalas, kurį mūvėsite kiekvieną dieną. Todėl reikėtų iš karto pagalvoti apie tai, kad žiedas nebus tik vienos šventės akcentas Jis turėtų Jums tikti ir patikti, derėti prie kitų Jūsų turimų papuošalų ar aprangos. Šiuo metu populiariausi kelių tipų vestuviniai žiedai.

    • Klasikiniai. Klasikiniai apvalūs žiedai yra vienas populiariausių pasirinkimų. Jeigu norite, kad žiedai prie visko tiktų ir niekuomet neišeitų iš mados, rinkitės tokį variantą.

    • Modernūs. Prie modernesnių žiedų jau priskiriami vis populiaresni vestuviniai žiedai su deimantais. Jie gali būti įvairaus pločio, o deimantai gali būti įvairiai išdėliojami žiede.

    • Originalūs. Nemažai porų renkasi labai originalius vestuvinius žiedus. Jie gali būti netgi skirtingų formų, nei esame įpratę. Dažniausiai tokie žiedai yra gaminami individualiai pagal poros pageidavimus ir atrodo kaip tikri juvelyriniai dirbiniai ar net meno kūriniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *