Kiek kainuoja vestuvių fotografas?

Tuokdamiesi žmonės retai nepasirenka fotografo. Žmonės dažniausiai nori įamžinti ne tik gražias akimirkas su mylimu žmogumi, bet ir su likusiais svečiais. Tačiau vestuvių fotografai kainuoja nepigiai. Ne tik fotografai, bet ir visos vestuvės apskritai. Jei netaupote vestuvėms, netaupykite ir rinkdamiesi fotografą. Deja, bet pigią kainą siūlantis fotografas retai gali suteikti tokį rezultatą, kokį gali suteikti profesionalus fotografas. Kiek kainuos vestuvių fotografas, priklauso nuo kelių dalykų:

  • Pasirinktas fotografas. Jei pasirinksite mėgėją, žinoma, sutaupysite. Jis džiaugsis gavęs užsakymą ir sutiks darbą atlikti pigiau. Jam tai bus ne tik būdas užsidirbti, bet ir patirtis. Tačiau verta atkreipti dėmesį, jog mėgėjai turi nedaug patirties, todėl gali būti, jog fotosesija nebus tokia, kokios tikėjotės. Norite gerai atlikto darbo? Tuomet pasirinkite fotografą, kuris turi ilgametę patirtį. Jis išpildys visus Jūsų lūkesčius.
  • Pasirinkta diena. Kaina priklauso net ir nuo dienos! Jei fotografas turi daugiau užsakymų tam tikru metu, gali būti, jog pasiūlys Jums brangesnę kainą.
  • Valandų skaičius. Kuo ilgiau Jums reikės fotografo, tuo daugiau gražių nuotraukų jis galės padaryti. Tačiau verta paminėti, jog ir kaina bus brangesnė. Jei norite, jog fotografas fotografuotų ir ceremoniją, ir atliktų fotosesiją, ir vėliau dar fotografuotų vestuvių vakarėlį, Jums reikės mokėti nepigiai.
  • Paslaugos. Fotografai teikia įvairias paslaugas. Gali būti, jog Jūsų pasirinktas fotografas ne tik fotografuos, bet ir pasiūlys papildomas paslaugas. Kartais žmonės pasirenka ne vieną fotografą, o kelis. Kartais net visą komandą. Galbūt norėsite, jog būtų ne tik fotografuojama, bet ir filmuojama. Tokiu atveju Jums reikės pasirinkti daugiau paslaugų ir mokėti brangiau.
  • Fotografų skaičius. Kai kurie fotografai nori palengvinti sau darbą ir pasirenka asistentą. Kai kurie asistentai jiems nekainuoja, tačiau kiti asistentus samdo. Mėgėjai fotografai meilai sutinka dalyvauti vestuvėse ir fotografuoti nemokamai. Jiems tai patirtis, todėl kartais kelis fotografus galima gauti už vieno kainą.

Vestuvių fotografas Vilniuje neretai kainuoja brangiau nei kituose miestuose. Sostinėje apskritai kainos yra brangesnės, tačiau yra ir dar viena priežastis. Vilniaus mieste yra daug fotografų, kurie turi daug patirties ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tokie fotografai gali Jus tikrai nustebinti vestuvių nuotraukomis. Žinoma, kai kurie vestuvių fotografai Vilniuje kainuoja panašiai kaip ir kituose miestuose. Vilniuje yra nemaža konkurencija, todėl pradedantys fotografai gali pasiūlyti pigią kainą. Pasirinkite profesionalų fotografą ir džiaukitės gražiomis vestuvių nuotraukomis.

Vestuvių fotografas Vilniuje Vigantas : https://www.vigantas.lt/vestuves/vestuviu-fotografas-vilniuje/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *