Medinės žaliuzės – stilingas pasirinkimas stilingiems namams

medinės žaliuzės

Ieškantiems, kaip sukurti išskirtinį stilių namuose ir kaip juos papildyti stilingais elementais, verta pagalvoti apie tai, kokius sprendimus pritaikys langų dengimui. Vienas stilingiausių pasirinkimų – medinės žaliuzės. Tai šiuo metu itin populiarus pasirinkimas norint sukurti išskirtinį stilių namuose ir įrengti jaukias namų erdves.

Medinių žaliuzių privalumai

Šios žaliuzės pirmiausia pasirenkamos todėl, jog tai išskirtinis sprendimas langų dengimui. Medis visuomet randa ypatingą vietą lietuvių namuose, nes jis yra šiltas, jaukus ir suteikia namams daugiau šilumos. Taip yra ir pasirinkus medines žaliuzes. Pirmiausia jos patraukia akį dėl savo išskirtinės išvaizdos ir dėl to, kad namuose sukuria iš tiesų jaukią ir stilingą erdvę.

Be to, medinės žaliuzės yra natūralios, todėl jos puikiai tiks tiems, kurie namuose kuria stilių ir renkasi natūralias medžiagas. Šio tipo žaliuzes lengvai priderinsite prie skandinaviško, klasikinio, minimalistinio ar net urbanistinio namų interjero.

Tačiau tai, kad žaliuzės gaminamos iš natūralaus medžio, nereiškia, kad jos tarnaus trumpai. Kiekviena žaliuzių detalė yra impregnuota specialiomis priemonėmis, todėl jos tarnauja daug metų. O svarbiausia, kad visą tą laiką medinės žaliuzės nekeičia savo spalvos ar formos. Todėl tai yra ne tik stilingas, bet irlgaamžis sprendimas.

Universalus pritaikymas

Žaliuzės iš medžio labai dažnai pasirenkamos įvairioms namų erdvėms. Jas galima montuoti svetainėje, miegamajame, o taip pat ir kitose namų patalpose. Geriausiai viešose erdvėse rinkti panašaus stiliaus ar bent jau vienodų spalvų žaliuzes, kad namuose sukurtume vientisą stilių.

Taip pat šios žaliuzės dažnai pasirenkamos ir į biurus ar komercines patalpas. Čia jos atlieka ne tik apsaugos nuo saulės spindulių funkciją, bet ir padeda sukurti išskirtinį interjerą.

Kaip pasirinkti?

Renkantis žaliuzes, pirmiausia reikės pasidomėti, kokio pločio žaliuzės tiktų Jūsų erdvėje. Medinės žaliuzės gali būti skirtingų pločių ir geriausia plotį rinktis pagal langų dydį. Pavyzdžiui, pačios siauriausios žaliuzės rekomenduojamos montuoti ant mažų langų, o platesnes arba plačiausias žaliuzes rinktis kaip labiau akcentines ir montuoti ant didesnių langų.

O taip pat pagalvokite ir apie spalvą, mat iš medžio gaminamos žaliuzės turi gana platų spalvų pasirinkimą. Kaip jau minėta, geriausiai visiems namas rinktis vieną ar dvi spalvas, kad erdvės viena kitą papildytų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *