Naudotos automobilių dalys: kokie automobiliai genda dažniausiai?

dalys

Ech, tas geras jausmas, kai jau sukirtai rankomis ir pasirašei sutartį bei į namus parsivarei naują automobilį. Nesvarbu, ar jį įsigijai salone, ar jau naudotą, norisi transporto priemonę kuo greičiau išbandyti, kuo greičiau ja pasipuikuoti prieš draugus ar artimuosius. Tačiau po medaus mėnesio dažnai seka ir sunkesnis laikotarpis su automobiliu – jam reikalinga priežiūra, jis gali sugesti, atsiranda problemos, kurių taisymas kainuoja daug. Ar įmanoma viso to išvengti? 100 proc. tikrai ne, tačiau galite atkreipti dėmesį į statistiką ir kitų vartotojų patirtis. Jei nenorite, kad jums dažnai būtų reikalingos naudotos automobilių dalys ir kitos neplanuotos išlaidos, dalinamės automobiliais, kurie genda dažniausiai.

Patikimiausi Azijos arba surinkti Didžiojoje Britanijoje

Atlikus analizę ir ištyrus daugiau kaip 30 000 naudotų iki 5 metų senumo automobilių draudimo atstovų duomenis paaiškėjo, kad mažiausiai problemų ir gedimų sukėlė gamintojų iš Azijos šalių transporto priemonės. Tai „Toyota“ „Honda“, „Mazda“ ir kiti panašūs modeliai. Tačiau svarbu įsidėmėti, kad didžioji dalis šių transporto priemonių buvo surinktos ne Azijoje, o Didžiojoje Britanijoje. Taigi, jei ketinate įsigyti automobilį arba jus domina naudotos automobilių dalys iš Didžiosios Britanijos, o jų modeliai yra Azijos gamintojų, galite tikėtis, kad su gedimais susidursite rečiau, o dalys bus patikimesnės.

Kokie automobiliai genda dažniausiai?

Tas pats tyrimas atskleidė ir tai, jog daugiausiai išlaidų transporto priemonių tvarkymui patyrė Honda Jazz, Citroen C5, Audi A4, Chrysler Grand Voyager ir Vauxhall Insignia automobilių vairuotojai. Į mažiausiai patikimų transporto priemonių sąrašą pateko ir tokie modeliai kaip Renault Espace, Mercedes R-Class, Renault Scenic, Renault Megane, Skoda Superb, Peugeot 407 ir 807.

Tarp dažniausiai atsirandančių gedimų išsirikiavo pakabos ir ašies gedimai, elektronikos sutrikimai, aušinimo sistema, stabdžių gedimai. Tad jei ketinate įsigyti vieną iš išvardintų automobilių modelių, galite iškart atkreipti dėmesį į šių sistemų veikimą ir ateityje jas prižiūrėti kruopščiau, skirti daugiau dėmesio siekiant išvengti didesnių nuostolių ar nepataisomų gedimų ateityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *