Naujos komercinės patalpos Vilniuje – kokia vietovė mieste joms bus geriausia?

Norime tiek gyventi, tiek ir dirbti jaukioje aplinkoje. Tam, kad būtų sukurta tokia atmosfera reikalingi keli dedamieji. Vienas svarbiausių bus vietovė. Jei Jūsų verslui nėra svarbi patalpų lokacija mieste, tai turėsite daug daugiau pasirinkimų nei tie, kuriems didelę reikšmę turės žmonių srautas ar kaimynystėje esantys verslai, su kuriais bus galima bendradarbiauti bei megzti verslo ryšius. Naujos komercinės patalpos Vilniuje kuriasi daugelyje miesto rajonų. Šių nekilnojamo turto objektų poreikis nuolat egzistuoja, tad neverta stebėtis, kodėl vis dygsta lyg grybai po lietaus nauji verslo ar prekybos centrai. Lietuvos sostinė plečiasi ir tai – nuolatinis procesas. Esame visa to dalis, tad tenka susitaikyti ir leisti miestui bujoti.

Daugelio teisingai mąstančių verslininkų akys, kuriuos domina naujos komercinės patalpos Vilniuje ieško jų miesto centrinėje dalyje. Čia įkurdinti verslą išlieka šioks toks prestižas ir geresnis pasiekiamumas visiems miesto gyventojams bei svečiams, nes tie verslai, kurie yra įsikūrę viename miesto krašte, o jų klientai gyvena ar dirba kitame – rečiau bus lankomi nei tie, kurie bus miesto širdyje. Ar sutinkate?

Vilniaus centrinėje dalyje verslui kurtis bus daug tinkamesnė ir aplinka. Čia neteks susidurti su greitkeliais, netoliese esančiomis gamyklomis ar nemaloniais kaimynais. Visada bus daug mažesnis komercinių patalpų likvidumas, kai kaimynystėje stovės seni apgriuvę pastatai, bendrabučio tipo namai, netvarkingi duobėti keliai ar kiemai, mažai ar visai nebus vietos automobilių parkavimui, bei nesutvarkyta netoliese esanti aplinka ar patalpoms priklausantis kiemas. Naujos komercinės patalpos Vilniuje nesusiduria su tokiomis problemomis, todėl jei tik Jūsų verslas gali – tegul renkasi naujai įkurtas patalpas.

Svarbu atminti, jog didėjant verslo pajamoms bei perkamajai galiai – verslininkai tampa reiklesni kokybei. Dėl šios priežasties tie projektai, kuriuose yra žemesnė energetinė klasė, nėra infrastruktūros, nėra galimybės patogiai pasistatyti automobilio ar pats namas/projektas/vystytojas turi daug neigiamų atsiliepimų, susilaukia mažiau potencialių pirkėjų dėmesio ir yra sunkiau išnuomojami ar parduodami. Rinkdamiesi naujas patalpas, kuriose įsikurs Jūsų verslas, įvertinkite ne tik jų vietą, bet ir būklę, dokumentaciją, tikslą bei siūlomą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *