Personalizuotos dovanos, ką pasirinkti?

Jums brangūs žmonės nusipelno pačių geriausių dovanų, tačiau išsiaiškinti kokia dovana galėtų būti jiems pati geriausia, gali būti sudėtinga. Reikia atidžiai paanalizuoti jų poreikius ar pomėgius, jog būtų galima parinkti tinkamą dovaną. Tačiau bet kokie daiktai nesuteiks tokio džiaugsmo kaip personalizuota dovana. Personalizuotos dovanos tinka bet kokioms progoms. Jos yra asmeniškos ir skirtos konkrečiam žmogui. Tokia dovana parodo, jog galvojate apie tą žmogų ir jis jums yra brangus.  Personalizuotų dovanų asortimentas yra itin platus, todėl pasirinkti gali būti nelengva. Jog pasirinkti būtų paprasčiau, apžvelkime populiariausias personalizuotų dovanų idėjas.

Raktų pakabukai. Tai viena labiausiai perkamų dovanų. Tai gali būti graviruoti pakabukai, kuriuose galima pateikti brangaus žmogaus vardą, jo gimimo datą, gražų palinkėjimą, šūkį ar kitokius inicialus. Raktų pakabukai taip pat gali būti su nuotrauka. Nuotraukoje galima pateikti šeimos, poros, vaiko, ar netgi augintinio fotografiją. Todėl ši dovana tikrai pradžiugins jūsų artimą žmogų.

Papuošalai taip pat gali būti pateikiami kaip personalizuota dovana. Galite dovanoti kaklo papuošalą, žiedą ar apyrankę su inicialais, vardu, gimimo data ar kitokiu norimu tekstu ar pakabukus su zodiako ženklu. Taip pat itin mielas dovanos pasirinkimas gali būti porų arba draugystės apyrankės.

Puodeliai, stiklinės. Tai tikriausiai populiariausias personalizuotos dovanos sprendimas. Jis labiausiai tiks žmonėms, kurie dievina kavą arba arbatą. Todėl parinkę kokybišką, stilingą puodelį su norimais inicialais tikrai neapsiriksite.

Drabužiai. Dažniausiai dovanojami marškinėliai, džemperiai su šmaikščiu tekstu, vardu, arba šūkiu. Taip pat populiarus pasirinkimas yra dovanoti šilkines pižamas su vardo inicialais. Tačiau, jeigu nusprendėte drabužį pateikti kaip personalizuotą dovaną, visuomet atkreipkite dėmesį į jo kokybę.

Išskirtinė dovana gali tapti asmeninis žvaigždžių žemėlapis. Ši dovana tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Žvaigždžių žemėlapiai gali būti sudaromi pagal datą, vietą ir laiką ir paverčiami į paveikslą, kuriame matysite žvaigždžių išsidėstymą. Tai išskirtinė dovana, kuri taps nuostabia interjero detale.  

Specialiai sukurta saldumynų  ar užkandžių dėžutė yra vis labiau populiarėjanti dovana. Į stilingą dėžutę galite sudėti jūsų brangiam žmogui labiausiai patinkančius saldumynus, ar užkandžius, arbatą bei kavą bei kitas mielas dovanėles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *