Profesionalūs šaldytuvai: ypatingas dėmesys kokybei ir paskirčiai

Profesionalūs šaldytuvai yra tie įrenginiai, be kurių sunkiai įsivaizduojama kavinių, restoranų, parduotuvių ar maitinimo paslaugas teikiančių įmonių veikla. Jų paprastai net ir mažesnė įmonė turi ne vieną, todėl, kaip teigia Audores.lt specialistai, reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį į šaldytuvų kokybę ir paskirtį. Antraip jūsų šaldymo įrenginiui greitu laiku prireiks remonto.

Pirmiausia apie tai, kokie yra profesionalūs šaldytuvai mūsų rinkoje. Bene populiariausi – nerūdijančio plieno šaldytuvai. Tai yra specialiai komercinei veiklai sukurti šaldymo įrenginiai, kurie pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu aplinkos poveikiui bei mechaniniams smūgiams, lengva priežiūra bei valymu. Be priežiūros, kurią jūs suteiksite savo šaldytuvui, šiems įrenginiams dar būtina ir profesionali priežiūra. Todėl, pirkdami šaldytuvus visuomet pasidomėkite ir specialistų, kurie reikalui esant suteiks profesionalias remonto paslaugas, kontaktais. Audores.lr meistrai bendradarbiauja su populiariais šaldymo įrangos gamintojais, todėl užtikrina operatyvų atsarginių dalių tiekimą bei greitą gedimo problemos sprendimą Lietuvoje.

Kita ganėtinai paklausi profesionalių šaldytuvų rūšis – prekybiniai šaldytuvai. Dažniausiai perkami šaldytuvai su stiklinėmis durimis. Jie yra itin patogūs klientams, kurie gali su siūlomomis prekėmis susipažinti vizualiai. Toms įmonėms, kurios prekiauja produktais, išsiskiriančiais savo prekine išvaizda, siūloma šaldytuvai su stikliniais šonais. Įsigiję tokį šaldytuvą išties sulauksite klientų padėkos, jog tortus ar pyragėlius galima apžiūrėti iš visų pusių.

Jeigu prekiaujate tiek supakuotas maisto produktais, tiek atvirais, tuomet turėtumėte žinoti, jog viename šaldytuve galima laikyti tik vienos rūšies produktus. Tokiu atveju dairykitės dviejų mažesnės talpos prekybinių šaldytuvų. Viename jų talpinsite supakuotą produkciją, kitame, sakykim, mėsą ar  žuvį.

Toms įmonėms, kurios prekiauja pagamintais šaltaisiais patiekalais arba žalia maisto produkcija labai patogios bus šaldymo vitrinos. Paprastai jos būna dviejų rūšių: atviros ir uždaros. Pirmosios tiks prekybininkams, kurie dirba savitarnos principu, o antrosios – prekiaujantiems neapdorotais produktais.

Bet kokiu atveju, prieš rinkdamiesi profesionalų šaldytuvą, gerai apgalvokite pagrindinius aspektus:

  • Jūsų kavinės, restorano,  parduotuvės ar kitokios maitinimo įstaigos pobūdis ir koncepciją;
  • Turimų verslo patalpų dydį;
  • Esamos darbo apimtis ir šaldytuvo litražą;
  • Temperatūros režimą.

Tik adekvačiai įvertinę savo verslo poreikius ir galimybes galėsite džiaugtis ilgaamžiu ir kokybišku šaldymo įrenginiu. Na, iškilus bet kokios gedimų problemoms, tikrai neužsiimkite saviveikla. Tegul jūsų prietaisų remontas tampa profesionalių meistrų rūpesčiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *