Reklamos agentūra, įkurta Google darbuotojo

macbook air on grey wooden table
Photo by Caio on Pexels.com

Jau praėjusiame amžiuje reklamos specialistai padėjo įmonėms papasakoti apie save plačiajai auditorijai, o šiandien sunku būtų rasti verslą, kuris nesinaudojo reklamos paslaugomis. Profesionalias bei kompleksines reklamos paslaugas teikia reklamos agentūra, kurioje dirbantys specialistai yra kasdien pasiruošę populiarinti prekės ženklus. 

Reklamos agentūra, įkurta pagal buvusį Google darbuotoją

Viena iš tokių agentūrų – „Nomadomas“ kolektyvas. Visai per trumpą gyvavimo laikotarpį, reklamos agentūra „Nomadomas“ subūrė savo srities specialistų komandą, kurie kasdien padeda verslams augti. Reklamos agentūrą „Nomadomas” įkūrė vadovas Adomas, kuris prieš kelis metus sulaukė netikėto pasiūlymo – išvykti į Dubliną ir ten prisijungti prie Google kolektyvo. Po kelių metų, praleistų svetur, Adomas grįžo į Lietuvą ir nusprendė, kad savo sukauptomis žiniomis nori ne tik dalintis su kitais, bet ir savo patirtimi padėti kitiems verslams užaugti. „Nomadomas“ yra pirma ir vienintelę skaitmeninės reklamos agentūra, įkurta buvusio Google darbuotojo

Reklamos agentūra, vienijanti įvairių sričių specialistus

Reklamos agentūra „Nomadomas“ siūlo įvairaus spektro paslaugas, todėl agentūros kolektyvą taip pat sudaro įvairūs specialistai: profesionali projektų vadovė, įgudę tekstų rašytojai, informacinių technologijų ekspertai, kūrybiški dizaineriai, fotografai, socialinių tinklų guru. Reklamos agentūros „Nomadomas“ kolektyvas vis plečiasi, todėl ir reklamos agentūros teikiamų paslaugų kokybė gerėja. 

Reklamos agentūra, teikianti įvairias paslaugas

Jau užsiminėme, kad reklamos agentūra „Nomadomas“ teikia įvairaus spektro paslaugas: marketingo, socialinių tinklų administravimo, internetinių svetainių kūrimo, tekstų rašymo ir dar daugelio kitų. Jeigu nežinote arba negalite apsispręsti, kokių paslaugų Jūsų verslui šiuo metu labiausiai reikia, „Nomadomas“ kolektyvas mielai įvertins Jūsų esamą situaciją, Jūsų verslo siūlomą produktą ar paslaugą ir pasiūlys, kokios reklamos paslaugos būtų aktualiausios ir vertingiausios. 

Kiekviena užduotis – lyg naujas iššūkis

Į kiekvieną pavestą užduotį, kiekvieną naują projektą reklamos agentūros „Nomadomas“ kolektyvas žiūri lyg į naują iššūkį. Ir visai ne dėl to, kad tai būtų jiems per daug sudėtinga ar neįveikiama. Reklamos agentūros darbuotojai visada stengiasi pasiekti geriausių rezultatų: kad prekės ženklas būtų žinomesnis, pelningesnis ir pasiektų savo auditoriją. Reklamos agentūros darbuotojai kaskart profesionaliai atlieka konkurentų analizę, nustato prekės ar paslaugos tikslinę auditoriją, parenka tinkamiausius komunikacijos kanalus, sukuria efektyvią komunikacijos strategiją, parengia komunikacijos planą ir juo vadovaujantis skleidžia žinią apie prekės ženklą jo tikslinei auditorijai.

Jeigu ir Jūs norite, kad ir Jūsų prekės ženklas augtų bei tobulėtų, susisiekite su „Nomadomas“ kolektyvu ir mes kartu sieksime geriausių rezultatų. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *