Sužadėtuvių žiedas pagal rankos formą

Išrinkti sužadėtuvių žiedą savo mylimajai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Gamintojų gausa, žiedų įvairovė, skirtingos spalvos, formos sukelia nemažą sąmyšį galvoje. Net jeigu kruopščiai atlikote namų darbus, sužinojote būsimos žmonos piršto dydį, bei kokio stiliaus papuošalai jai kelia didžiausią susižavėjimą, tai tikrai nėra šio atsakingo darbo pabaiga. Dar vienas, labai svarbus akcentas, į kurį būtina atkreipti dėmesį – merginos rankos forma. Net ir pats brangiausiais, briliantais žaižaruojantis žiedas, ant merginos piršo gali atrodyti neskoningai. Kaip išsirinkti tinkamą sužadėtuvių žiedą pagal rankos formą?

 Jeigu jūsų mylimoji gali pasigirti lieknomis rankomis ir ilgais, kaip pianistės pirštais – dovanokite minimalistinio stiliaus, smulkų sužadėtuvių žiedą. Masyvūs ir platūs sužadėtuvių žiedai tikrai neatrodys skoningai, nesuteiks lieknai rankai grakštumo. Ilgas, lieknas rankas tikrai papuoš plonas žiedelis su deimantu, topazu ar rubinu. Jei kuklesni žiedai jums nekelia susižavėjimo, galite rinktis ploną žiedelį, tačiau didesnio dydžio deimantą. 

Jeigu būsimos sužadėtinės rankos putlesnės, o pirštai trumpesni reikėtų rinktis platesnį, masyvesnį žiedą, tačiau vertėtų vengti didelių brangakmenių. Žiedas su dideliais akmenimis ant trumpo pirštuko pernelyg kris į akis, atrodys neskoningai. Putlesnes rankas idealiai papuoš platesnis žiedas puoštas smulkiais, mažais deimantais ar kitais akmenimis.

Visgi, jeigu rankų formos analizavimas nėra jūsų stiprioji pusė, o žiedelio paieška tapo tikru košmaru, patikėkite šią užduotį profesionalams. Juvelyrinių dirbinių parduotuvių darbuotojai kasdien savo klientams padeda išsirinkti papuošalus. Vestuviniai, sužadėtuvių žiedai – ne išimtis. Atsižvelgę į jūsų pastabas ir reikalavimus, jie tikrai pataikys tiesiai į aukso viduriuką.

Gerai vertinami juvelyrinių dirbinių salonai kiekvienam klientui skiria ypatingą dėmesį ir suteikia nemokamas konsultacijas tiek salonuose, tiek internetu. Profesionalūs juvelyrikos namai, tokie kaip fashiongold suteiks konsultacijas, pateiks rekomendacijas ir netgi pasiūlys sukurti unikalų, individualiai jums kurtą žiedą.

Sužadėtuvių žiedo paieška – sunkus, tačiau labai svarbus darbas. Juk kiekvienas vyras norėtų, jog jo mylimosios ranką puoštų tobulas žiedas, kuris dar ilgai primintų dieną, nuo kurios prasidėjo bendro gyvenimo kelias.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *