Svarbiausios kapų priežiūros taisyklės

Laikas bėga nenumaldomai, tad kartais gyvenime tenka tarti sudie tiems, kuriems dar to nesinori daryti. Mylimo žmogaus išėjimas į kitą pasaulį daugeliui mūsų sukelia sielos kančias, tad visiškai natūralu, kad nesinori ne tik skirti laiko laidotuvių planavimui, tačiau taip pat ir kapavietės priežiūrai. Tokiu atveju geriausia darbus palikti profesionalams. Vieni geriausių – monumentas.lt.

Kadangi kapų tvarkymas reikalauja žinių, profesionalumo bei specialios įrangos – darbų palikimas tiems, kurie turi visas šias naudas yra geras žingsnis.

Visgi, nusprendus, kad galite ir pats pasirūpinti kapaviete – turite remtis keliais patarimais, kurie padės Jums džiaugtis skoningai atrodančia aplinka.

1.      Pirmiausia siūlome pasirinkti tinkamą kapavietės dangą, kuri gali padėti sukurti ne tik puikiai atrodančią aplinką, tačiau taip pat ir tokią, kuri nereikalauja beveik jokios priežiūros. Nuo skaldos iki batono dangos. Rinkitės pagal patrauklumą.

2.      Žinoma, natūralios gėlės dažniausiai daugeliui patinka labiau, tačiau joms reikia skirti kur kas daugiau dėmesio. Tai nėra patogu. Alternatyva – dirbtinės. O šiuo metu jos tikrai gali būti labai geros kokybės. Tik atrodančios natūraliai dažniausiai kainuoja daugiau.

3.      Kapavietę siūlome „apjuosti“ borteliu, kuris padeda išvengti šiukšlių patekimo ant pačio kapo. Smulkmena, tačiau gali padėti Jums sutaupyti labai daug laiko skirto tvarkymui.

4.      Kapų tvarkymas taip pat neatsiejamas ir nuo reguliaraus paminklo valymo. Jeigu bus nuolatos šalinamos samanos – jis ne tik puikiai atrodys, tačiau taip pat ir niekada neteks susidurti su labai intensyviai valymo darbais.

5.      Pasidomėkite priemonėmis, kurios yra skirtos paminklų bei bortelių valymui. Jos kainuoja nedaug, tačiau sėkmingai pašalina bet kokius organinius nešvarumus. Tai leis sutaupyti labai daug laiko ir tuo pačiu džiaugtis skoningu aplinkos sukūrimu.

Visgi, geriausia, kai kapų tvarkymas paliekamas profesionalams. Tokiu atveju galite būti tikras, kad kapavietė atrodys puikiai, tad ir atėjimas pasikalbėti su žmogumi, kuris yra kitame pasaulyje – kur kas malonesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *