Ar moteriški prezervatyvai – gera apsauga?

Daugelis žmonių sutiktų, kad prezervatyvai yra pati geriausia apsaugos priemonės. Tai yra faktas. Kodėl? Nes jie ne tik puikiai apsaugo nuo nenorimo nėštumo, tačiau taip pat ir padeda išvengti lytiškai plintančių ligų. Tiesa, daugelis nepagalvoja apie tai, kad šiuo metu rinkoje yra siūlomi ne tik vyriški, tačiau ir moteri6ki prezervatyvai.  Daugeliui jie vis dar yra tabu, kadangi kyla abejonės – ar jie yra tokie patys kokybiški?

Kas yra moteriški prezervatyvai?

Moteriškas prezervatyvas „veikia“ taip pat kaip ir vyriškas. Tik skirtumas yra tas, kad jis yra dedamas į vidų, tai yra, į moters takus, o ne maunamas ant varpos. Kam to reikia? Juk gali atrodyti, kad tokio sargio naudojimas yra kur kas sudėtingesnis.

Pirmiausia dėl to, kad suteikia galimybę moterims kur kas ramiau jaustis sekso metu. Jeigu visos kitos apsaugos priemonės joms neatrodo tinkamos ir sargiai laimi – geriausia rinktis tokius, kurie leidžia pačiai kontroliuoti apsaugą.

Ir tikrai tai yra geras pasirinkimas ne tik toms moterims, kurios mėgsta vienos nakties nuotykius. Toms, kurios turi reguliarius partnerius, tačiau norinčioms būti saugioms, kad po sekso nebus jokių neigiamų pasekmių – tokie sargiai yra geriausia išeitis. Taip, atrodo paprasta sekso metu uždėti sargį vyrui, tačiau kai viskas labai audringa – galima suplėšyti arba uždėti blogai.

Galiausiai, moteriški prezervatyvai taip pat padeda būti ramiai, kad apsauga visada yra. Tai yra, sargius galima įsidėti kelias valandas iki planuojamo akto. Tai leis nepergyventi, kad sekso metu iš per didelės aistros bus pamirštama apsauga.

Kur pirkti moteriškus prezervatyvus?

Jeigu ir Jums atrodo, kad moteriškas prezervatyvas yra geras pasirinkimas – belieka įsigyti tokius, kurie tikrai yra geriausi. Kadangi šiuo metu daugelis žmonių sargius perka internetu – tai padeda sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu pamatyti akcijas, kurios sumažina kainas dar labiau.

Svarbiausia, kad sargiai būtų perkami iš prekybos vietų, kurios siūlo gaminius legaliai. Dažniausiai labai mažos kainos yra siūlomos skelbimų puslapiuose. Gali atrodyti patraukliai, kadangi vizualiai sargiai tokios pat geros kokybės. Tačiau taip tik atrodo. Jie gali kur kas greičiau plyšti ir tuo pačiu sukelti pavojų, kad po visko lauks neplanuotas nėštumas arba LPL.

Platus moteriškų prezervatyvų pasirinkimas

Lygiai taip pat kaip ir galima rasti labai platų vyriškų sargių pasirinkimą, taip pat ir moteriškų pasiūla rinkoje šiuo metu yra labai plati. Daugeliui žmonių pirmiausia norisi įsigyti tokius, kuriuos siūlo žinomi gamintojai. Tai dažniausiai nuramina dėl kokybės ir gamintojas yra gana svarbus aspektas, kuris gali kiek pagreitinti paieškas. Taip pat siūlome rinktis tokius sargius, kurie yra sertifikuoti. Tokia informacija dažniausiai būna nurodyta ant pakuotės.

Kai kuriems kyla klausimas – kaip dėl moteriškų sargių dydžio. Šiuo atveju tai nėra taip svarbu kaip ieškant ir lyginant vyriškus sargius. Renkantis juos kur kas svarbiau yra dydis. Kalbant apie moteriškus reikia nepamiršti, kad gali irgi būti didesni bei mažesni, tačiau dažniausiai dydžių kismas nėra toks didelis, kad tai taptų esminiu aspektu renkantis. Kur kas svarbiau yra rasti tokį, kuris yra geros kokybės ir tuo pačiu jį tinkamai įdėti pagal pateiktas instrukcijas ant pakuotės. Patys pirmi kartai gali atrodyti sudėtingi, tačiau vėliau galėsite džiaugtis, kad sargio įdėjimas bus paprastas kaip du kart du.

Plačiausias moteriškų prezervatyvų pasirinkimas Lietuvoje Prezervatyvai.net internetinėje parduotuvėje!

Prezervatyvai.net parduotuvę Vilniuje rasite adresu: P. Lukšio g. 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *