Darbo užmokesčio programa: keli klausimai, kuriuos būtina užduoti

Moderni darbo užmokesčio programa šiandien būtina kiekvienam verslui. Štai 5 klausimai, kurie gali padėti suprasti, ką iš tikrųjų gaunate naudodami savo darbo užmokesčio apskaitos sprendimą.

#1 Kaip darbo užmokesčio programa tvarko laiko skaičiavimą?

Daugelis darbo užmokesčio pardavėjų gali pateikti laiko apskaitos sistemą kaip savo paslaugų paketo dalį. Bet jei norite naudoti savo sistemą, jie taip pat turėtų turėti galimybę priimti duomenis iš įvairių šaltinių. Tai gali būti „Excel“ skaičiuoklė, vidinė laiko apskaitos programinė įranga arba trečiosios šalies sistema. Jei įdarbinate darbuotojus įvairiose prieglobos vietose, kurių kiekviena turi savo laiko stebėjimo programinę įrangą, jūsų darbo užmokesčio apskaitos teikėjas turės būti pakankamai lankstus, kad galėtų tvarkyti šiuos skirtingus duomenų šaltinius.

#2 Kokio tipo parama teikiama?

Naudojant darbo užmokesčio sistemas, paprastai reikia atlikti koregavimus, kad sprendimas būtų pritaikytas jūsų konkretiems poreikiams. Jei jums reikia pagalbos nustatant, kuriant ataskaitas ar generuojant sistemą ir kitus sistemos aspektus, turite žinoti, kaip ir kada ši pagalba bus teikiama. Ar galite tikėtis pradinės sąrankos treniruotės? Kokio lygio paslauga teikiama nuolat?

# 3 Kas atsitinka, kai viskas pasikeičia?

Nesvarbu, ar yra pokyčių jūsų pusėje, ar pardavėjai, tada viskas gali pradėti sunkėti. Sparčiai vystantis technologijoms ir verslui, negalite tikėtis, kad viskas išliks taip pat. Paklauskite, kas atsitiks laikui bėgant. Pavyzdžiui: ar naujos funkcijos ir atnaujinimai išleidžiami automatiškai? Arba turite galimybę atidėti naujos versijos išleidimą, jei senoji jums patinka geriau? Kiek nešiojami jūsų duomenys, jei vėliau nuspręsite pakeisti teikėją?

#4 Kaip perduodama ir saugoma darbuotojų informacija?

Tai vienas iš svarbiausių klausimų, kuriuos reikia užduoti kai diegiama darbo užmokesčio programa. Žiniatinklio ir debesies prieglobos sprendimai tampa vis labiau paplitę, todėl daugelis su šiomis platformomis susijusių saugumo problemų buvo išspręstos. Tačiau vis tiek turite suprasti, kokios priemonės ir protokolai yra taikomi privačiai darbuotojų informacijai apsaugoti.

#5 Ar darbo užmokesčio apskaitos teikėjas turi įdiegimo sprendimą?

Kadangi klesti personalo įdarbinimo agentūra, poreikis nuolat samdyti naujus darbuotojus tik didės. Idealus sprendimas yra darbo užmokesčio skaičiavimas, kuris pašalina naujų samdymo formų darbo krūvį ir siūlo internetinį savitarnos procesą, kad būtų priimtas naujas samdymas. Ieškokite papildomų funkcijų, pvz., Darbo galimybių mokesčių kreditų apdorojimas, kuris iš tikrųjų sumokės jums už atlyginimą kvalifikuotiems darbuotojams. Tik tokia darbo užmokesčio programa yra patikima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *