Kokie turėtų būti vestuviniai žiedai ir kaip juos išsirinkti?

Vestuvių šventė visuomet yra labai graži ir įsimintina diena jaunųjų gyvenime. Tačiau tam, kad vestuvės praeitų nepriekaištingai, reikia įdėti daug pastangų jas planuojant ir joms ruošiantis. Iki to reikia pasirūpinti įvairiais svarbiais reikalais. O svarbiausias iš visų – vestuviniai žiedai. Papuošalas, kuris visą gyvenimą puoš Jūsų pirštą, turi būti pasirinktas apgalvotai ir neskubant.

Kokių taisyklių reikia laikytis?

Labai dažnai jaunavedžiai, apsilankę juvelyrikos salone ir pamatę didžiulį vestuvinių žiedų pasirinkimą, pasimeta ir nežino, kokius žiedus rinktis. Galbūt yra kokios taisyklės, kurių reikėtų paisyti? Kiek anksčiau būdavo įprasta, kad vestuviniai žiedai būtinai būtų iš aukso ir dažniausia būdavo užsakomi klasikiniai žiedai.

Tačiau jau kuris laikas tendencijos keičiasi ir nusistovėjusių taisyklių, renkantis vestuvinius žiedus, nebėra. Tai žiedas, kuris jus lydės visą likusį gyvenimą, tad vienintelė taisyklė, kurios reikėtų paisyti yra ta, kad žiedas turėtų Jums patikti.

Žinoma, renkantis žiedą, svarbu įvertinti, kad jis derėtų prie kitų Jūsų turimų papuošalų. Taip pat pagalvokite apie tinkamą dydžio pasirinkimą. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų rankos linkusios tinti, reikėtų rinktis šiek tiek didesnį žiedo dydį.

Kokios yra populiariausios tendencijos?

Renkantis vestuvinius žiedus, galite pasidomėti, kokios tendencijos vyrauja tuo metu. Pavyzdžiui, nors klasikiniai vestuviniai žiedai jau daug metų neišeina iš mados, tendencijos rodo, kad vis daugiau jaunųjų ieško ir įvairesnių pasirinkimų. Pavyzdžiui, pastaruoju metu jau įprasta, kad vestuviniai žiedai yra su brangakmeniais. Kokius juos rinktis – Jūsų fantazijos reikalas. Pastaruoju metu populiarūs spalvoti akmenys, kurie padaro vestuvinius žiedus išskirtiniais ir itin stilingais.

Kiek kainuoja vestuviniai žiedai?

Vestuvinių žiedų kainą apibrėžti yra labai sudėtingas. Nes ji priklauso nuo įvairių dalykų. Žinoma, jog pirmiausia kainai įtakos turi tai, iš kokio metalo pagaminti žiedai. Pavyzdžiui, pastaruoju metu populiarėja ne tik vestuviniai, bet ir platininiai žiedai. Tačiau nemažai jaunųjų, užsakydami žiedų gamybą, panaudoja savo turimą auksą, o dėl to kaina gali stipriai sumažėti.

Taip pat kaina priklauso nuo to, kokio svorio žiedai bus ir ar juos pirksite, ar užsakysite gaminti individualiai. Žinoma, jog didelę kainos dalį sudarys ir brangakmeniai bei įvairūs elementai. Todėl iš anksto sunku numatyti, kokia galėtų būti galutinė žiedų kaina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *