Pagal ką išsirinkti tvirtinimo detales?

Tinkamos tvirtinimo detalės yra labai svarbios proceso ir gamyklos darbuotojų saugai. Tinkamų jungiamųjų detalių parinkimas gali neturėti akivaizdaus teigiamo efekto, tačiau nepasirinkus tinkamos jungiamosios detalės gali kilti problemų: nuo nedidelių nutekėjimų iki katastrofiškų gedimų ir tai tikrai gali sukelti įvairių problemų. Štai keletas pagrindinių dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie tvirtinimo detales. Dažnai tokių dalių tiekėjų patirtis padės klientams pasirinkti kuo tinkamas tvirtinimo detales.

Prieš pirkdami tvirtinimo detales pasidomėkite, kur jas tinka naudoti

Prieš skambindami tvirtinimo detalių tiekėjui, turite žinoti, koks yra detalių tikslas. Pasirinkime ir rinkoje yra per daug pramoninių tvirtinimo detalių tipų, tačiau tvirtinimo detalių tipai ir tinkamumas daugeliui pritaikymų yra vienodi. Taip pat turėtumėte suprasti tvirtinimo detalių pagrindus ir jų naudojimo būdus. Paprastai varžtas susideda iš galvutės, tam tikro ilgio veleno ir srieginio galo. Varžtų galvutės gali būti šešiakampės arba kitokio dizaino. Varžto galvutės konstrukcija gali būti svarbi varžto sukimo momento dydžiui ir kitoms problemoms, todėl svarbu pasirinkti tinkamą varžto galvutę. Varžto ilgis priklauso nuo pritaikymo.  Beveik visos tvirtinimo detalės yra pagamintos iš anglinio nerūdijančio plieno. Plienas turi plačiausią apdirbamumo ir stiprumo savybių spektrą. Yra net švelnaus plieno, pvz., ASTM 307 B klasės plieno, tvirtų šešiabriaunių varžtų ir smeigių, skirtų flanšinėms jungtims ketaus flanšinėse vamzdynų sistemose. Vidutinės anglies plienas gali būti termiškai apdorotas, kad padidėtų jo keliamoji galia. ASTM A193 standartas apima legiruotojo plieno ir nerūdijančio plieno varžtų medžiagas, skirtas aukštai temperatūrai arba aukštam slėgiui. Ši specifikacija apima slėginių vožtuvų, flanšų ir jungiamųjų detalių tvirtinimo detales.

Tvirtinimo elementų kategorijos

Dažniausiai naudojamos tvirtinimo detalės yra 2, 5 ir 8 klasės šešiakampės galvutės. 2 klasė yra standartinis techninės įrangos klasės plienas. Ji yra labiausiai paplitusi, nes tai yra pigiausia plieninė tvirtinimo detalė. 2 klasės varžtai paprastai naudojami ten, kur didelis stiprumas nekelia susirūpinimo, pavyzdžiui, montuojant turėklus, vamzdžių spaustukus ir pakabas. 5 klasės šešiabriauniai varžtai yra grūdinti dėl stiprumo ir dažniausiai naudojami automobilių pramonėje. 8 klasės varžtai yra kietesni nei 5 klasės varžtai. Dėl to jie yra tvirtesni ir gali būti naudojami sudėtingose ​​srityse, tokiose kaip automobilių pakaba ir įrangos surinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *