Dažančios juostelės: kokios tendencijos rinkoje?

dazancios juosteles

Nesvarbu, kokia produkcija prekiaujate, dažančios juostelės yra naudingos beveik visose gamybos ir prekybos srityse. Tai sprendimas, kuris leidžia lengviau ženklinti produktus ir būti tikriems dėl ženklinimo ilgaamžiškumo. visame pasaulyje populiarios klijuojamos juostelės kiekvienais metais keičiasi ir rinkai pristato vis daugiau naujovių.

Kur naudoti dažančias juosteles?

Aukštos kokybės ilgaamžės juostelės gali būti pritaikytos įvairiose verslo sferose. Dažniausiai jos pasirenkamos prekių ženklinimui, kai reikalinga ant pakuočių pateikti įvairią informaciją. Dažančios juostelės gali informuoti apie prekių sudėtį, galiojimo laiką, gali būti naudojamos kaip etiketės ar pakuotės apsauga. Taip pat šios juostelės kartais reikalingos norint pažymėti prekes sandėlyje, kai informacija yra skirta tik vidiniam naudojimui. Visais šiais atvejais svarbu, kad juostelės būtų kokybiškos, o jose esanti informacija – suprantama ir įskaitoma.

Kaip įsigyti?

Dažančių juostelių gamintojų Lietuvoje nėra daug. Ilgametė rinkos žaidėja – įmonė PRINTMARK siūlo itin platų pasirinkimą savo klientams. Ši technologinė kompanija savo asortimente turi pačių įvairiausių dažančių juostelių nuo paprastų ir itin nestandartinių dydžių. Patogu tai, kad juostelių spalvų pasirinkimas – taip pat labai platus. Galite rinktis žalias, raudonas, geltonas, mėlynas, baltas, juodas ar kitų spalvų Jums reikalingas juosteles. Gamintojai siūlo įsigyti ne tik juostelių, tačiau ir jų klijavimo įrangos. Jeigu ženklinimas yra didelė Jūsų veiklos dalis, naudinga pasirūpinti savo įranga ir jos aptarnavimu. Taip sutaupysite laiko ir pinigų, nes nereikės pirkti papildomos – prekių ženklinimo paslaugos.

Kokias juosteles rinktis?

Priklausomai nuo to, kaip naudosite ženklinimą ir kokias prekes ženklinsite, galite rinktis iš plataus dažančių juostelių asortimento rinkoje. Vienos populiariausių – wax juostelės. Tai vaško pagrindu pagamintos juostelės, kurio yra itin ekonomiškas sprendimas, nes jos yra klijuojamos prie žemos temperatūros bei yra atsparios aplinkos veiksniams. Jeigu ieškot ilgaamžiškumo, verta pasidomėti vaško ir dervos juostelių pasirinkimu. Tokio tipo juostelės yra minkštesnės ir ilgaamžiškesnės. Be to, jos gali būti klijuojamos ne tik ant popierinio paviršiaus. Tačiau jeigu ieškote juostelių, kurios galėtų ženklinti audinius, geriausiai rinktis tik dervos pagrindu pagamintas juosteles. Tai prie aukštos temperatūros klijuojamos juostelės, kurios bus atsparios ne tik aplinkos veiksniams ar chemijai, bet ir mechaniniams pažeidimams. Tokios dažančios juostelės suteiks Jūsų produkcijai išskirtinumo ir kokybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *