LEGO „Ninjago“ – visų pamėgti konstruktoriai

lego ninjago

Jeigu reikėtų išrinkti vieną vaikų mėgstamiausių LEGO konstruktorių, į šį sąrašą neabejotinai patektų jų serija LEGO „Ninjago“. Jie puikiai tinka ir berniukams, ir mergaitėms bei turi daug skirtingų dalių, kurių kiekviena atvaizduoja skirtingas veiksmo scenas ar herojus. Be to, LEGO „Ninjago“ kainos yra pakankamai patrauklios, o juos galite įsigyti kone kiekvienoje žaislų parduotuvėje. Kodėl verta rinktis LEGO „Ninjago“ ir kuo šie konstruktoriai išsiskiria?

LEGO – naudinga vaikams

Viena pagrindinių priežasčių, kodel vertėtų rinktis ne tik LEGO „Ninjago“, bet ir LEGO konstruktorius apskritai – jų nauda vaikams. Ne vieni moksliniai tyrimai yra įrodę, kad konstruktoriai padeda lavinti atmintį, skatina kūrybiškumą ir gerina naujos informacijos pasisavinimo galimybes. Be to, LEGO konstruktoriai gali padėti lavinti mažųjų motoriką, moko juos susikoncentruoti ir pabaigti pradėtą darbą. Jie taip pat yra įtraukiantys ir masinantys, LEGO kaladėlėmis žaidžia daug kitų vaikų, todėl taip galite skatinti mažųjų socialinius įgūdžius, padėti jiems ieškoti bendrų pomėgių su kitais vaikais.

LEGO „Ninjago“ filmas

Dar vienas dalykas, kuris pakėlė LEGO „Ninjago“ populiarumo kartelę – pagal šią konstruktorių seriją sukurtas animacinis filmas. Įdomu tai, kad jo miestui pastatyti prireikė net 12 680 043 kaladėlių, 315 personažų, o vienoje masinėje scenoje galima išvysti 10 565 veikėjų ir transporto figūrėles. Visai šeimai skirta kino juosta sulaukė susidomėjimo ir todėl, kad jai kovos scenas kūrė legendinis aktorius ir kovos menų žinovas Jackie Chanas.

Kaip pasirinkti konstrukorių?

Jei LEGO „Ninjago“ konstruktorių renkatės ne sau, o mažiesiems, didelė tikimybė, kad jūsų ir jūsų vaikų nuomonė gali išsiskirti. Kad nupirktumėte tinkamą žaislą, kuriuo vaikas džiaugsis, siūlome atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

  • Verčiau neprašykite vaikų norimą žaislą pasirinkti patiems – gali būti, kad jie parodys patį brangiausią, sudėtingiausią ar ne pagal amžių skirtą LEGO konstruktorių.
  • Iš pradžių pasidomėkite ir atrinkite tuos LEGO „Ninjago“ konstruktorius, kurie yra tinkami savo kaina, kokybe ir nauda vaikui. Leiskite vaikui pasirinkti, kurio varianto iš jų jis norėtų labiausiai.
  • Jei ketinate daryti staigmeną ir sveikinti ne savo vaiką, verčiau iš anksto tėvelių paklauskite, galbūt kai kuriuos LEGO „Ninjago“ konstruktorių modelius jie jau turi. Taip išvengsite nesusipratimo ir nepadovanosite antro vienodo žaislo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *