Geriausi puff bar skoniai 2021 m

Kas yra puff bar

Puff bar-tai vienkartinis garinimo prietaisas, kurį galima mėgautis tiesiai iš pakuotės, įkrautą ir užpildytą. Plonas, lengvas ir aptakus, tai lengvas garinimo sprendimas, kurį galite nešiotis bet kur.

Nesvarbu, ar pereinate prie garinimo, ir jums reikia greito nikotino pataisymo, ar neturite laiko įkrauti, papildyti ir laukti savo prietaiso, pūstuvai yra puikus vienkartinis garinimo sprendimas.

Žemiau yra 5 populiariausi puff baro skoniai:

1. ULTD Salts puff bar vienkartinis prietaisas – „Apple Blow“

2. Strawberry Ice Beco Bar vienkartinis prietaisas – braškių mentolis

3. SMOK MBAR vienkartinis prietaisas – mentolis

4. Vienkartinis „Passionfruit Geek Bar“ prietaisas – švieži pasifloros vaisiai

5. „Nasty Fix“ vienkartinis prietaisas – vanilinis tabakas

1: ULTD druskų puff bar vienkartinis prietaisas – „Apple Blow“

 „ULTD Salts Puff Bar“ vienkartinis prietaisas – „Apple Blow“

Gaivus, vaisių skonio ir kišenėje patogus dizainas ULTD Salts Puff Bar Disposable Device jau užpildytas ULTD Salts Apple Blow garinimo skysčiu. Kiekvienas įrenginys turi iki 300 išpūtimų ir, kai baigsite, gali būti lengvai išmesti.

„Apple“ visada yra populiarus pasirinkimas garinant ir šis patogus vienkartinis prietaisas leidžia mėgautis skoniu be vargo.

2: Strawberry Ice Beco Bar vienkartinis prietaisas – braškių mentolis

Vienkartinis „Strawberry Ice Beco Bar“ prietaisas – braškių mentolis

Šis ryškus raudonas braškių ledo „Beco“ baro vienkartinis prietaisas yra labai saldžių braškių skonio ir jame yra maždaug 20 cigarečių lygiavertis elektroninis skystis. Sklandus skonis ir gaivus skonis, šis vienkartinis vape rinkinys puikiai tinka pasiimti su savimi nakties metu.

Skanus ir gaivus, šis natūralaus braškių skonio pufelis puikiai tinka tiems, kurie garba mėgaujasi saldžiu skoniu.

3: SMOK MBAR vienkartinis prietaisas – mentolis

SMOK MBAR vienkartinis prietaisas

Iš aukščiausios klasės „SMOK“ garinimo prekės ženklo „SMOK MBAR“ vienkartinis prietaisas yra aukščiausios klasės greito garinimo prietaisas su klasikiniu mentolio skoniu. Aptakus ir diskretiškas juodas dizainas, šį prietaisą tiesiog reikia įkvėpti, kad jis įsijungtų.

Tai puikus pufas rūkantiems, kurie taip pat nori pereiti nuo mentolio cigarečių. Šis prietaisas yra užpildytas aukščiausios kokybės mentolio e-skysčiu, jei mėgstate gaivų ir gaivų garintuvą.

4: „Passionfruit Geek Bar“ vienkartinis prietaisas – švieži pasifloros vaisiai

Vienkartinis „Passionfruit Geek Bar“ prietaisas – švieži pasifloros vaisiai

Iš „Geekvape“ garinimo ekspertų, jų kompaktiškas „Passionfruit Geek Bar“ vienkartinis prietaisas turi įspūdingą 2 ml e-skysčio ir 20 mg nikotino. Vaisių, gaivaus skonio ir šalto apelsino dizaino šis lengvas pūstuvas yra puikus gaivinantis garintuvas. Jei mėgstate atogrąžų skonį, šis pasifloros pufas yra puikus kainos ir kokybės santykis ir labai paprastas naudoti.

5: Nasty Fix vienkartinis prietaisas – vanilinis tabakas

Nasty Fix vienkartinis prietaisas – vanilinis tabakas

Šis itin patogus vienkartinis prietaisas „Nasty Fix“-vanilinis tabako putplasčio baras yra ideali elektroninė cigaretė, turinti pakankamai skysčio, kad užtektų visai dienai. Turėdami 20 mg stiprumo ir skanaus vanilinio tabako skonio, jei dar nesate susipažinę su vienkartiniais garinimo prietaisais, tai yra klasikinis pasirinkimas, kurį galima naudoti tiesiai iš dėžutės.

Šis drąsus „bjaurus“ dizainas ir daugybė požiūrių, šis pūkų baras yra sukurtas taip, kad galėtumėte pataisyti nikotino, kai tik to reikia.

Kur galiu nusipirkti pufų?

„Vape“ parduotuvėje internete turime plačiausią vienkartinių vape rinkinių pasirinkimą, kad galėtumėte mėgautis garinimu bet kur. Mūsų aukščiausios kokybės vienkartinių įpurškimo įtaisų rinkiniai yra lengvai naudojami ir kupini skonio, kad būtų galima mėgautis garais be jokios sąrankos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *