Kaip išsinuomoti automobilį greitai ir nebrangiai?

auto nuoma

Jeigu Jums prireikė automobilio nuomos, dar nereiškia, jog tam teks pakloti daug pinigų. Lietuvoje nuolat besiplečianti automobilių nuomos rinka leidžia klientus pradžiuginti itin patraukliais pasiūlymais geromis kainomis. Tačiau reikia iš anksto apgalvoti, kaip išsinuomoti automobilį, kad už jį nemokėtumėte brangiai?

Rezervuokite iš anksto

Vienas patikimiausių būdų, kaip sutaupyti automobilio nuomai, tai yra nuomos planavimas iš anksto. Daugelis nuomos punktų suteikia nuolaidas arba siūlo automobilius prieinamesnėmis kainomis, jeigu juos užsakote iš anksto. Be to, tai padės ne tik sutaupyti pinigų. Iš anksto žinosite, kas Jums patikęs automobilis reikalingą dieną bus laisvas, išsinuomoti jį nekils jokių problemų.

Dažniausiai automobilį rezervuoti nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti pirmą kartą. Rezervaciją galima atlikti iri internetu, jeigu išsirinkote Jums patikusį nuomos punktą. Žinoma, prieš tai apžvelkite bent kelias įmones, kurios Jūsų mieste teikia automobilių nuomos paslaugas. Jas internete surasite į paiešką parašę frazę „kaip išsinuomoti automobilį” arba tiesiog „auto nuoma”.

Pasinaudokite pasiūlymais

Nemažai automobilių nuomos agentūrų savo klientus lepina patraukliais pasiūlymais ir akcijomis. Todėl jeigu žinote, jog po kelių mėnesių Jums reikės išsinuomoti automobilį, pagalvokite, galbūt laikas pradėti stebėti kelias Jums patikusias nuomos agentūras jau dabar. Pavyzdžiui, reguliariai apsilankę jų svetainėse ar socialinio tinklo anketose, galėsite matyti, kokiais ypatingais pasiūlymais šiuo metu viliojami klientai. Galbūt kaip tik per šį laiką pasitaikys pasiūlymas, kurio negalėsite atsisakyti ir taip galėsite sutaupyti planuojamai automobilio nuomai.

Rinkitės profesionalus

Vis dažniau į automobilių nuomos punktus ateinantys žmonės pasakoja apie savo neigiamas patirties, ieškant pigiausio nuomos varianto. Svarstydami, kas nuomoja automobilius Kaune, kai kurie atranda privačių asmenų siūlymus išsinuomoti jų automobilius. dažniausiai tai pats pigiausias variantas, tačiau ne visada jis džiugina. Fiziniai asmenys dažniausiai negarantuoja automobilio kokybės, kyla klausimų dėl draudimo ir ginčų sprendimo kelio. Kilus ginčams, pigi nuoma gali atsieiti itin brangiai. Tuo tarpu profesionalūs nuomos tiekėjai, tokie kaip RentCar, visuomet sudaro sutartis su savo klientais, kuriose apibrėžiamos nuomotojo teisės ir pareigos bei suteikiamos garantijos klientams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *