Vasarinės padangos – kaip įsigyti?

padangos

Artėjant šaltajam metų sezonui visi skuba pirkti žieminių padangų ir rūpintis savo saugumu. Visgi nereikėtų pamiršti, kad vasarinės padangos yra ne ką mažiau svarbios ir į jų pasirinkimą reikia kreipti ne ką mažiau dėmesio. Kaip pasirinkti vasarines padangas ir kaip jas įsigyti iš patikimų rankų?

Padangų išmatavimai

Pirmas dalykas, kurį reikėtų įvertinti – padangų išmatavimai. Juos išsiaiškinti labai paprasta – tiesiog patikrinkite, kokio dydžio padangos yra uždėtos ant jūsų transporto priemonės. Žinoma, šis metodas veiks tik tuo atveju, jei padangas ketinate dėti ant jau esamų ratlankių. Sužinoti padangų dydį ir kitus duomenis jums taip pat padės jų žymėjimas. Pavyzdžiui, plotis yra matuojamas milimetrais nuo vienos sienelės iki kitos, o aukščio koeficientas sudaromas apskaičiuojant aukščio ir pločio santykį. Visgi tokią informaciją šifruoti pradedančiajam gali būti sunku, todėl dar paprastesnis kelias išsiaiškinti šią informaciją – atsiversti automobilio žinyną, kuriame pažymėti rekomenduojami padangų išmatavimai.

Padangų ženklinimai

Kad įsigytumėte vasarines padangas, svarbu susipažinti su jų žymėjimu ir ES galiojančiais standartais. Paprastai dauguma kriterijų yra žymimi nuo A iki G. Tai sąnaudų efektyvumas, sukibimas su šlapia kelio danga. Paprastai A žymi geriausią, saugiausią indeksą, o G – žemiausią. Vieninteliai duomenys, kuriuos reikia vertinti ne pagal A–G klasę – triukšmo lygis, kuris matuojamas decibelais.

Kaip įsigyti?

Jei jus domina naujos vasarinės padangos, rekomenduojame jas pirkti iš įmonių, o ne turguose ar iš pavienių fizinių pardavėjų. Ypač venkite naudotų, neaiškių gaminių, kurie gali nė neatitikti jūsų transporto priemonės išmatavimų ar reikalavimų. Perkant padangas įmonėje būsite tikri, kad įsigysite kokybišką gaminį, bendrovės taip pat suteikia visas reikiamas garantijas, todėl turėsite kur kreiptis, jei pasitaikys nesklandumų ar neatitiks padangų parametrai.

Dar vienas patogus būdas pirkti vasarines padangas – jas įsigyti internetu. Kai kurios parduotuvės, tokios kaip „Padangos Plius“, turi savo internetines svetaines, kur rasite visus padangų modelius, specifikacijas ir kitą svarbią informaciją, leidžiančią atsirinkti tinkamus gaminius. Jums reikės tiesiog pasirinkti norimą padangų kiekį, įsidėti jas į krepšelį, atlikti mokėjimą ir jos atkeliaus tiesiai jums. Tai kur kas greitesnis ir patogesnis būdas pasirūpinti vasarinėmis padangomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *