Mažos kainos – dideli džiaugsmai (namų jaukumą didinančios interjero detalės)

užuolaidos

Pakalbėkime apie erdvę. Ne, ne apie visatą, ne apie plačius tolius. Pakalbėkime apie erdvę, kurioje gyvename. Apie jaukią ir gražią, apie patogią ir keliančią malonias emocijas.

Neretai galvojama, kad namų atnaujinimas – brangus. Galvojama apie nepatogumus, apie dulkes, gręžimo ir kalimo garsus. Žinoma, kai prireikia remonto, tenka pakentėti. O ir šiaip jei namas senas, veliamasi į kompromisus, kruopščiai bandoma išlyginti grindis, sienas ir kartais vis tiek lieka „kabliukų“, kurių, rodos, neįmanoma iki tobulumo ištaisyti.

Tačiau esama ir kitokio atnaujinimo. Jei nereikia kapitalinio remonto, nedidelė investicija į būstą gali būti itin tikslinga. Vienas geresnių pavyzdžių – užuolaidos. O jei dar ir karnizai nauji, tai vaizdas išties pasikeičia į teigiamą pusę.

Arba staltiesė. Net keista, kaip galima neatkreipti dėmesio į daiktą, jau seniai esantį namie. Taip ir su staltiesėmis… Kasdien praeinate pro stalą, kasdien prie jo sėdite ir štai vieną kartą susizgrimbate: tai staltiesei gal šimtas metų. Na, gerai, gal ir ne šimtas, bet tiek, kad ji jau seniai tapo įprasta ir kone nepastebima. Ir tuomet suprantate, jog laikas atsinaujinti. Tokiu atveju pravartu surinkti adresą https://tavosapnas.lt/ ir pasižvalgyti po platų staltiesių asortimentą. Rasite įvairių medžiaginių, tiksiančių tiek kasdienai, tiek iškilmingesnėms progoms. Taip pat rasite ir praktiškųjų klijuočių, kurios, išduosime paslaptį, netgi gali pranokti lūkesčius.

Lūkesčius pranoksta ir kiti daiktai. Štai medžiaginės nėriniuotos servetėlės. Gal paslaptis, o gal ir ne, kad kartais jų estetiškumas prilygsta stebuklui. Neįtikėtina, kaip dailiai atrodo dekoratyvios servetėlės, kaip puikiai jos papuošia stalą. Suteikia jaukumo, kurį įvertina ir patys namiškiai, ir apsilankę svečiai. Ir tikrai prisideda prie bendro interjero dailumo.

Žinoma, geriausia, jei yra iš ko pasirinkti. Jei tektų galvoti, kuris iš dviejų ar trijų produktų atrodo tinkamiausias, tuomet nieko kito negalėtume pasakyti kaip „kompromisai“. O štai dabar, kai asortimentas ne šiaip platus, o itin platus, konstatuojamas faktas (net ne nuomonė, o faktas), kad pasirinkimas – kone tobulas.

Manote, kad tai perdėta? Sakote, kad mūsų mintys hiperboliškos? Bet, pavyzdžiui, ieškodami užuolaidų randame išties daug nuostabių modelių – nereikia galvoti, ar pirkti baltas, ar pilkas, nes siūloma daug daugiau kitų variantų. Nereikia nervintis, kad nėra norimų matmenų lovatiesės. Nereikia nervintis, kad nerandame kokybiškos patalynės… Nes ir viena, ir kita yra randama. Randama net neišėjus iš namų, tiesiog internete.

Tad pagrįstai galima teigti, jog namų atnaujinimas ne visada brangus ir ne visada sudėtingas. Jeigu kaip pavyzdį pasitelktume staltiesę, tai taptų akivaizdu, kad estetika kuriama ne tik dideliais ir prabangos vardo vertais dalykais, bet ir tokiais, kurie nei piniginę pernelyg plonina, nei galvą labai sukti verčia.

Dar verta pridurti, jog kiekvienas būsto reikalus suprantame ir tvarkome savaip. Jei tuo pat metu statomi trys namai, tai kiekviename iš jų atsiras originalių sprendimų. Viena svetainė bus minimalistinė, kitoje nestigs suvenyrų, o trečiame name ji bus paversta darbo kambariu. Ir būtų keista teigti, jog vienas ar kitas variantas blogas. Nes tiek pirmas, tiek antras, tiek trečias interjeras kuriamas pagal žmogaus, konkretaus namo savininko, poreikius.

Kai būstas statomas, yra nemažai galimybių viską planuoti ir derinti taip, kaip iš tikro norima. O kai remontuojama, laisvės gal kiek mažiau. Bet, kaip jau įsitikinome, kai kada pakanka nedidelio ir nebrangaus daikto – ir kambarys tampa puikesnis, nei tikėtasi.

Apie servetėles ir kitus iš pirmo žvilgsnio mažmožius, keičiančius namų erdvę, galima pasakyti taip: mažos kainos – dideli džiaugsmai. Tuo įsitikiname jau minėtoje audinių parduotuvėje Tavosapnas.lt. Pasidairyti po asortimentą įdomu, o atnaujinti namus – dar įdomiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *