Kaip rūpintis odine rankine, kad ji mažiau devėtusi?

Rūpintis odine rankine, reiktų pradėti iš karto ją nusipirkus. Svarbu, tinkamai impregnuoti, pirmiausia išbandyti impregnantą mažiau matomoje vietoje, įsitikinus, kad  nepakens odai, tada visą rankinę išpurkšti 2 ar 3 kartus ir kiekvieną kartą leidus impregnantui visiškai įsigerti ir išdžiūti. Kad rankinė mažiau devėtusi ją reiktų prižiūrėti panašiai kaip ir avalynę, reguliariai naudoti specialias odos priežiūros produktus ir išvengsite įsisenėjusių dėmių, atnaujinsite rankinės blizgesį. Namuose rankinę visada geriau pasidėti ant lygios lentynos, o ne kabinti ant rankenos, nes rankena gali deformuotis, oda išsitempti, tačiau trumpam laikui, esant svečiuose, kavinėje galima ir pakabinti. Moterys  dažniausiai turi kelias rankines, todėl į nenešiojamą rankinę  reiktų pridėti popieriaus, kad neprarasų fomos ir gražiai atrodytų, bus išsaugota gaminio formą ir popierius ištrauks iš pamušalo įsigėrusius kvapus ar drėgmę. Jeigu rankinės ilgesnį laiką nenešiojat, ją reikėtų įdėti į maišelį, taip išvengsite dulkių sluoksnio, gaminys visada atrodys kaip naujas, oda žvilgės.

Vyriškos odinės rankinės per petį

Populiariausios natūralios odos vyriškos rankinės per petį, tinkamai pasirinkta, stilinga, patogi, talpi ir kokybiška rankinė pabrežia vyro stilių. Tai puikus aksesuaras leidžiantis su  savimi nešiotis įvairiausius  ir būtiniausius daiktus. Natūralios odos vyriškos rankinės laikomos kokybiškiausiomis ir patvariausiomis, jos ilgaamžės, ilgai išlaiko savo spalvą ir greitai nenusidevi, jos kaina yra šiek tiek brangesnė už dirbtinės odos gaminį. Dirbtinės odos rankinės, atrodo tarytum būtų pagamintos  iš natūralios odos, tačiau jos nėra labai patvarios ir kokybiškos.

Kaip pasirinkti rankinės dydį?

Svarbu pasirinkti reikiamą rankinės dydį, nuspręsti koks dydis jums reikalingas ir kokius daiktus norėsite sudėti. Norintiems laikyti tik raktus, piniginę, telefoną, tiks maža rankinė per petį, jeigu norėsite nešioti dokumentus ar nešiojamąjį kompiuterį, reikėtų  įsitikinti ar gaminio įstrižainė yra tinkamo dydžio, norintiems patogaus ir talpaus varianto, tiks didesnio dydžio rankinė ar kuprinė per petį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *