Kokios vyriškos striukės populiarios šiuo metu?

Šiuolaikinis vyriškas garderobas nors ir nesulaukia tokio dėmesio kaip moteriškas, tačiau mažai kuo atsilieka vertinant mados tendencijas ir vyraujančius trendus. Vyrai gal ir skiria mažiau dėmesio pačiai mados industrijai, tačiau to negalima pasakyti apie jų siekį atrodyti patraukliai ir madingai. Ir nors vyrų garderobe nėra labai didelio aksesuarų skaičiaus, tačiau kai kurie jo elementai tampa tikrų tikriausiu rodiklių ar jų savininkai stebi tendencijas.

Vienas iš pagrindiniu aprangos elementų, kurie pabrėžia vyrų požiūrį į madas yra striukės, be kurių neapsieina joks šaltesnis metų laikas, o ir vasaros metu jos atranda vietą ant vyriškų pečių. Šiltesniam laikotarpiui mados išlieka daugmaž konservatyvios ir kasmet keičiasi gan nežymiai. Čia jau ilgą laiką didelį populiarumą išlaiko džinsiniai ir odiniai švarkai bei taip vadinami bomberiai.

Šaltas žiemos oras reikalauja kiek rimčiau atsižvelgti ne vien į drabužio išvaizdą bet ir šildančias savybes. Šiais metais tendencijos išlieka klasikinio ir kiek prailginto fasono pusėje. Tai galės būti odinės, kailinės ir parka modelio striukės. Ypač aktualiu bus įvairios detalės, tokios kaip apykaklės ir gaubtuvo apdaila kailiniais elementais. Taip pat nereikėtų pamiršti ir kiek ilgesnių pūkinių modelių, kurie yra ypač tinkami šaltesnėmis žiemos dienomis.

Pūkine striukė tai ko gero pats lengviausias ir ko gero pats šilčiausias variantas apsirengti žiemą. Jų originalumą gali pabrėžti nestandartinė forma arba išskirtinės spalvos. Tarp populiariausių sprendimų taip pat išlieka tiek blizgios tiek ir matinės dygsniuotos pūkinės striukės bei liemenės, kurios gan ilgą laiką užima ypatingą vietą šiuolaikinių vyrų garderobuose. Susipažinti su tokių prekių tendencijomis ir populiariausiais ateinančio sezono modeliais galima ir svetainėje sport4u.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *