Kaip turėtų būti prižiūrimos Husqvarna grandinės?

Nuo tinkamo jų naudojimo labai priklauso ir tai, kiek ši pjūklo dalis sėkmingai tarnaus. Tuo labiau, kad ji nuolat natūraliai dyla, todėl neišvengiamai anksčiau ar vėliau reikės ją pakeisti. Tačiau galima pasirūpinti ir padaryti, jog tą reiktų daryti kuo rečiau ir kuo ilgiau galėtų tarnauti ta pati grandinė. Ir šioje vietoje svarbiausias bus jos galandimas. Kadangi tik taip galima jai sugrąžinti pirminį aštrumą. Ir tuo reiktų pasirūpinti praktiškai po kiekvienos intensyvios pjovimo dienos. Aišku, jeigu pjūklą naudojate rečiau ir ne tiek daug, tuomet atitinkamai rečiau galima ir galąsti. Be to, svarbu labai vengti bet kokio sąlyčio su kitomis kietomis medžiagomis. Tai gali būti tiek metalas, tiek akmuo ar net paprasčiausia žemės.

Ar lengva suprasti, jog ji prarado savo aštrumą?

Tai neišvengiamai nutiks anksčiau ar vėliau. O tuomet atšipusios Husqvarna grandinės neatliks savo funkcijos taip, kaip turėtų. Tačiau ar lengva tą pastebėti? Tuo labiau, kad praktiškai po kiekvieno pjovimo aštrumas kažkiek sumažėja. Tačiau lengviausia tą pajusti iš to, jog prireikia daugiau laiko norint supjauti tą patį kiekį medienos. Aišku, tai gali priklausyti ir nuo medžio kietumo. Bet po ilgesnio darbo tikrai nebus sunku suprasti, jog darbas nevyksta taip efektyviai. Nors geriausias variantas būtų išvis nelaukti ir nebandyti nuspėti, o paprasčiausiai kas kažkiek laiko pagaląsti grandinę bei sugrąžinti jai aštrumą.

Kur geriausia ieškoti naujos detalės?

Jeigu jau prireikė naujos Husqvarna grandinės, neišvengiamai teks apsilankyti specializuotoje parduotuvėje. Kadangi įprastuose prekybos centruose tokių dalių gali ir nebūti. Tačiau yra ir paprastesnis būdas kaip galima apsipirkti ir žymiai greičiau atrasti reikiamą prekę. Tą galima padaryti internete, kur pasinaudojus paieškos sistema per kelias akimirkas galima surasti tai, ko reikia. O tuomet jau beliks tik pasirinkti tinkamiausią variantą. Tuo labiau, kad ir asortimentas jų internete dažnu atveju bus didesnis. Taigi, būtent toks variantas būtų optimaliausias praktiškai visomis prasmėmis. Dėl to internetinė prekyba ir yra tokia populiari.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *