Kam reikalingi pirmosios pagalbos kursai?

Pirmosios pagalbos kursai yra tokie mokymai, kurių prireikia ne tik planuojant išsilaikyti vairavimo teises, bet ir daugeliu kitų atvejų. Galų gale, tokios žinios labai reikalingos dėl bendro išprusimo, o neretai jos praverčia ir netikėtais atvejais gyvenime, kai žmogaus gyvybės klausimas tikrąja to žodžio prasme priklauso nuo aplinkinių medicininio išprusimo. Tad ką reikia žinoti apie pirmosios pagalbos kursus?

Pirmiausia apie tai, kam reikalingi pirmosios pagalbos kursai. Tai:

  • Visų rūšių ir kategorijų transporto priemonių vairuotojams;
  • Vairuotojams, kurie valdo geležinkelio, oro ir vandens transporto priemones ir jose aptarnauja keleivius;
  • Darbuotojams, teikiantiems švietimo, sporto, kultūros, sveikatinimo ir apgyvendinimo paslaugas;
  • Darbuotojams, kurie dirba pavojingų veiksnių aplinkoje. Tai, be abejonės geležinkelio, oro ir vandens transporto priemonių valdytojai, ryšių objektų ir kelių priežiūros darbuotojai, darbo saugos ir sveikatos tarnybų specialistai.

Jeigu baiminatės, jog dėl didelio užimtumo negalėsite lankyti pirmosios pagalbos kursų, turime gerą žinią – pirmosios pagalbos pažymėjimas į jūsų rankas gali atkeliauti ir mokantis nuotoliniu būdu. Mokymo trukmė ir laikas visiškai priklausys nuo jūsų pačių, nes mokytis ir laikyti testą galėsite jums patogiu laiku, tiesiai iš namų. Beje, jeigu jaučiatės turintys pakankamai žinių, galite testą laikyti iš karto. Jeigu nepavyks, visuomet galėsite užsisakyti pirmosios pagalbos kursų programą, kurią gausite elektroniniu paštu.

Tokių paslaugų tiekėjai pasakoja, jog dažnas klientas baiminasi, jog mokantis savarankiškai gaus nepakankamai reikiamų žinių. Tai tikrai netiesa. Visa savarankiško mokymosi programa yra ganėtinai gausiai iliustruota paveikslėliais, filmukais ir nuotraukomis. Todėl mokytis bus išties nenuobodu, o vaizdinė medžiaga padės užtikrintai įsisavinti informaciją. Be to, turima medžiaga leis vis laikas nuo laiko pasikartoti jau įgytas žinias ir galutinai užtvirtinti įgytus įgūdžius.

Taigi, jeigu planuojate pirmosios pagalbos pažymėjimą įgyti mokydamiesi savarankiškai, jums reiks:

  • Pasirinkite kursą;
  • Sumokėkite už mokymo programą ir gaukite nuorodą elektroniniu paštu;
  • Savarankiškai ir atsakingai išmokite visą kurso medžiagą;
  • Išspręskite testą ir belieka laukti pirmosios pagalbos pažymėjimo, kuris atkeliaus elektroniniu paštu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *