Naujos statybos butai Vilniuje ar sename name?

Nekilnojamojo turto rinka Vilniuje itin aktyvi ir kiekvienais metais stebina vis didėjančiu sandorių skaičiumi. Čia keliasi ne tik naujakuriai iš kitų miestų, bet ir jaunimas, nusprendęs kurti šeimą sostinėje, ryžtasi įsigyti nuosavą būstą,. Vienas populiariausių sprendimų – naujos statybos butai Vilniuje. Ieškantiems būsto Vilniuje,labai dažnai kyla klausimas,a r reikėtų rinktis naujos statybos daugiabutį ar butą senos statybos name.

Kiek kainuos?

Pirmiausia, apie senos statybos namus ima galvoti tie, kas analizuoja butų skelbimus ir pastebi, kad pastarieji – daug pigesni. Tai turbūt yra pagrindinis senos statybos daugiabučių privalumas. Labai dažnai netgi tame pačiame rajone ar gatvėje parduodami butai senos statybos name yra daug pigesni nei netoliese įrengti naujos statybos pastatuose.

Tačiau ne visi pirkėjai apsiriboja vien kaina. Vis daugiau naujakurių ieško patogaus, šiuolaikiško, geroje vietoje esančio ir patogiai išplanuoto buto. Ir dažniausiai už tai pirkėjai yra pasiruošę mokėti daugiau.

Kas svarbu renkantis?

Pavyzdžiui, vienas svarbiausių kriterijų, analizuojant nekilnojamojo turto skelbimus, yra saugumas. Vis daugiau naujakurių, ypač jaunų šeimų, nori gyventi saugiame ir šiuolaikiškame būste. Todėl naujos statybos butai Vilniuje statomi atskiruose kvartaluose, kur saugumui skiriamas didelis dėmesys. Dažniausiai tokių kvartalų teritorija yra saugoma, į ją galima patekti tik turint magnetinį raktą, teritoriją stebi vaizdo kameros. Tai šiuolaikiški ir saugumą gyventojams užtikrinantys sprendimai.

Kitas svarbus kriterijus, kuris rūpi pirkėjams – vieta, kurioje yra daugiabutis. Tuos, kuriems atsibosta gyventi mikrorajonuose su pergrūstomis automobilių stovėjimo aikštelėmis, nauji butai Vilniuje pirmiausia rūpi todėl, kad jie yra itin patraukliose vietose. Pavyzdžiui, naujos statybos projektai vystomi gamtos apsuptyje, tuo pačiu per toli nuo centro. Tad susisiekimas labai patogus, o šalia daugiabučių įrengiamos būtent šio kvartalo gyventojams skirtos automobilių aikštelės. Dar vienas patogumas gyvenant mieste.

Kaip ieškoti?

Jeigu svarstote, kad naujos statybos butai Vilniuje yra tai, ko ieškote, pirmiausia  paiešką pradėkite skelbimų portaluose. Analizuokite ne tik skelbimų nuotraukas, bet ir papildomą informaciją.Pavyzdžiui, kokioje vietoje butas yra, kokia yra jo kvadratūra.Taip pat labai svarbu išsiaiškinti, koks yra šildymo tipas ir kiek vidutiniškai reikia sumokėti komunalinių mokesčių.Tai gali būti  keli svarbiausi kriterijais, pagal kuriuos analizuokite Jums patikusius skelbimus ir lyginkite tarpusavyje.

O svarbiausia, skirkite pakankamai laiko paieškoms. Butas – svarbus pirkinys, tad nereikėtų rinktis jo spontaniškai. Net jeigu keli variantai Jums taip patiko, kad pirktumėte iš karto. Skirkite laiko butų apžiūrai ir konsultacijai su specialistais. Ir tik tada apsispręskite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *