Manikiūrininkės amunicija – ne tik LED ir UV lempos nagams

Tikriausiai daugelis moterų bei merginų nebeįsivaizduoja savo kasdienybės be dailiai sutvarkytų, nulakuotų nagų. Juk taip malonu rašant, tvarkant daiktus ar dokumentus vis užmesti akį į tobulai sutvarkytus nagučius, tiesa? Tai visiškai priešingas jausmas rankų slėpimui nuo svetimų žvilgsnių, kai nagai nuskilinėję, nutrupėję bei išsausėję. O ką daryti, jei lankytis pas manikiūro specialistę du kartus per mėnesį,  yra per brangu?

Manikiūro kabinetas namuose

Ir tai tikrai nereiškia, jog privalote įsirengti erdvų kabinetą su pačiomis brangiausiomis, profesionaliausiomis priemonėmis – geliniais lakais, dildėmis, LED ir UV lempomis nagams bei visa reikalinga amunicija. Turiu omenyje, jog galite įsigyti keletą savo mėgstamiausių spalvų gelinių lakų, kokybišką LED ir UV lempą, o dildžių komplektą kiekviena turime stalčiuje. Žinoma, kur dar topas, bazė ir kitos priemonės, be kurių – nei pirmyn, nei atgal. Investicija gali pasirodyti gan brangi, tačiau pamatysite, vėliau labai džiaugsitės. Jog išlaidos kiek sumažėtų, galiu nuoširdžiai parekomenduoti internetinę parduotuvę https://groziobaze.lt Čia tikrai atrasite tai, ko reikia būtent Jums! Žinoma, pirmus mėginimus galite užtrukti ne valandą ir netgi ne tris, kol pasieksite norimą rezultatą, visgi – tai kruopštus, kantrybės reikalaujantis darbas.

Nebijokite tobulėti!

Taigi, įsigijote visas reikiamas priemones, per mažiau nei dvi valandas sutvarkote odeles aplink nagus, išmokote valdyti dildę bei derinti, lygiai nulakuoti nagą? Šaunu! Nesustokite ties tuo – siekite daugiau. Nebijokite eksperimentuoti – išmėginti sudėtingesnius raštus, klijuoti lipdukus, barstyti blizgučius! Užsirašykite į kursus, kuriuose turėsite puikią progą gilinti savo žinias bei tobulėti. Nesvarbu, jog nesiruošiate tapti specialiste – darykite tai dėl savęs. Tačiau nebijokite žvelgti į ateitį – galbūt būtumėte populiariausia manikiūro specialistė rajone? Investuokite į veiklą, kuri jums patinka. Na, jei vis dar skaitote šį straipsnį, vadinasi, susidomėjote (arba neturite ką veikti). Vienoms merginoms paprasčiau yra pasidaryti nagus sau pačiai, negu svetimai rankai, tačiau kitoms – priešingai. Nesvarbu, kuris variantas tinka jums – ženkite iš savo komforto zonos! Pasiūlykite draugėms pabūti jūsų modeliu – taip praplėsite savo akiratį ir susipažinsite su skirtingais nagų tipais, kuriems reikia pritaikyti skirtingas manikiūro technikas.  Svarbiausia – nepersistenkite. Į priekį ženkite mažais, tačiau užtikrintais žingsneliais – taip ne tik išvengsite nemalonumų, bet ir įsitvirtinsite tvirtą pamatą po kojomis.

Rusnė Šeputytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *