Keramikiniai puodeliai su lėkštute namams, dovanai ir šventėms

puodelis

Jokie namai neįsivaizduojami be puodelių. Iš jų geriami šilti ir šalti gėrimai, kai kas iš puodelių valgo sriubą, kitus patiekalus, o kartais stilingi ir kokybiški puodeliai pasirenkami kaip dovanos idėja. Jeigu norite atsinaujinti ar ieškote, kaip nustebinti brangų žmogų, Jums patiks keramikiniai puodeliai su lėkštute. Tai itin stilingas pasirinkimas, kuris yra labai patogus.

Kaip išsirinkti puodelius?

Keramikiniai puodeliai yra populiariausias pasirinkimas, ieškant puodelių. Keramika yra natūrali medžiaga, todėl šie puodeliai yra saugūs, jie tarnauja daug metų ir yra labai lengvai prižiūrimi. Tad kaip pasirinkti tokius puodelius, kurie geriausiai tiktų Jums?

    • Stilius. Ne paslaptis, kad renkantis puodelius, pirmiausia atkreipiame dėmesį į jų išvaizda. Žinoma, kad nuo to ir reikia pradėti rinktis. Stilingi ir gražūs puodeliai turi pirmiausia džiuginti jų savininką. Tik tuomet jie bus naudojami ir teiks malonumą. Rinkitės Jums patinkantį stilių ir spalvas. Gamintojai siūlo labai platų puodelių pasirinkimą. Jeigu ieškote puodelio dovanai, galite parinkti tokį, kuris labiau atsispindėtų dovanos gavėjo asmenybę, galbūt pomėgius ar netgi būtų su inicialais.

    • Forma. Puodeliai su lėkštute gali būti įvairių formų. Tad reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokios formos puodeliai Jums yra patogiausi ir mieliausi. Rinkitės tokius puodelius, kurie Jums lengvai priglunda prie rankos, kurių salelė yra patogi ir kuriuos lengva laikyti rankose. Tuomet kavos ar arbatos gėrimo procesas bus dar malonesnis.

    • Dydis. Keramikiniai puodeliai su lėkštute gali būti įvairių dydžių. Rinkitėstokį, kuris Jums labiausiai tinka. Įprastai kavai pasirenkami mažesni, o arbatai didesni puodeliai. Tačiau jokių griežtų taisyklių nėra. Kai kurie žmonės priešingai – daug mieliau geria kavą iš didesnių puodelių. Ypač, jeigu mėgstate kavos su pieno pasirinkimus.

Ar visi puodeliai turi būti vienodi?

Tikrai nėra taisyklės, jog visi keramikiniai puodeliai namuose turėtų būti vienodi. Šiandien interjero dizaineriai sako, kad nebijotume eksperimentuoti. Renkantis indus tai tikrai galima padaryti. Dažnai žmonės bijo pirkti naujus puodelius ar kitus indus, kurie nederės prie jau esamų. Tačiau šiuo metu netgi madoje skirtingų spalvų ir netgi dizainų indai. Tai suteikia namams netgi daugiau jaukumo ir šilumos.

Tuo tarpu jeigu ieškote indų šventiniam staliui ir norite sukurti stilingą serviravimą, reikėtų pagalvoti, kokie keramikiniai puodeliai su lėkštute derės tarpusavyje. Visiško chaoso ant šventinio stalo geriau vengti, tačiau galima derinti kelis skirtingus rinkinius ir sukurti išskirtinį šventinio stalo dizainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *