Kokia būna stumdomų vartų automatika?

Įsirengti kokybiškus ir gražius kiemo vartus tikrai neužtenka. Visų svarbiausias yra jų valdymas ir funkcionalumas, kurį lemia pasirinkta vartų automatika.

Pasirinkus ir sumontavus stumdomus vartus, reikės skirti šiek tiek dėmesio ir tinkamos automatikos pasirinkimui. Ji gali būti skirta ne tik skirtingiems vartų tipams, tačiau ir to paties tipo vartams ji taip pat skiriasi savo charakteristinėmis ir techninėmis galimybėmis.

Renkantis automatiką stumdomiems vartams, labai svarbu atkreipti dėmesį į vartų dydį, o konkrečiau – plotį. Paprastai pakankamas ir optimalus vartų dydis yra iki keturių metrų pločio, tačiau galimi ir didesnių išmatavimų sprendimai. Nuo to priklausys, kokio galingumo vartų automatika bus reikalinga, taip pat ir nuo vartų svorio bei aukščio.

Automatinis vartų atidarymas yra be galo patogus vairuotojams, kadangi norint įvažiuoti į kiemą, nereikia išlipti iš automobilio. Be to, tai užtikrina visišką saugumą – esant automatinei sistemai vartų rankomis atidaryti nepavyks. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tokias funkcijas, kaip automatinis stabdymas esant kliūčiai ar automatinis uždarymas be žmogaus įsikišimo. Tai reiškia, kad išvažiavus ar parvažiavus namo, nereikia baimintis, jog pamiršote juos uždaryti – vartai tai atliks patys už jus.

Taip pat vertėtų neužmiršti ir atsidarymo laiko, atidarymo atstumo bei darbinės temperatūros parametrų. Šie parametrai labai ženkliai prisideda prie komfortiškumo, kadangi tikrai nenorėtumėte ilgai laukti, kol vartai atsidarys. Juo labiau nenorėtumėte sulaukti staigmenos, kuomet žiemos metu jūsų vartais atsisakys dirbti prie žemesnės temperatūros.

Be viso to reikšmingą vaidmenį galėtų suvaidinti ir nuotolinio atidarymo galimybės, pavyzdžiui, mobiliuoju telefonu. Tai pasitarnauja signalizacijos suveikimo atveju, kuomet suveikus signalizacijai ir atvykus saugos tarnybai, padėsite patekti į kiemo teritoriją, kai nesate namuose ir negalite atvykti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *