Kokie dažniausiai naudojami indeliai maistui?

Maistas išsinešimui buvo populiarus visada, o pastaruoju metu šios paslaugos įgavo dar  didesnį pagreitį. Maitinimo sektorius tuo tarpu puikiai išnaudoja šias aplinkybes ir skuba suteikti klientams kokybiškas maisto išsinešimui ar pristatymo į bet kurią vietą paslaugas. Vienas iš pagrindinių rodiklių, užtikrinančių aukšto lygio paslaugas ir patenkintus klientus yra kokybiški ir tinkamiausi indeliai maistui. Sprendžiant šį klausimą pirmiausia rekomenduojama išsirinkti kokios medžiagos indeliai bus tinkamiausi jūsų atveju.

Popieriniai indeliai maistui

Tai viena populiariausių indelių maistui rūšių. Pirmiausia, popieriniai indeliai maistui dažnai pasirenkami dėl ekonomiškumo – jų kaina šiek tiek mažesnė palyginus su kitų rūšių indelių kainomis. Kalbant apie popierinių indelių pasirinkimą, čia taip pat atsiveria plačios galimybės. Rinkoje yra gausi tiek šaltam, tiek karštam maistui (sriuboms), įvairios talpos ir paskirties popierinių indelių pasiūla. Tiesa, kalbant apie popierinių indelių naudojimą sriuboms, reikia nepamiršti, kad šiuo atveju teks atskirai įsigyti plastikinius arba popierinius dangtelius. Tuo tarpu popierinės dėžutės maistui dažniausiai naudojamos konditerijos gaminiams, salotoms, užkandžiams ar kitam šaltam maistui. Karštiesiems antriesiems patiekalams popieriniai indeliai maistui nėra tinkami nei patogumo, nei karščio išlaikymo prasme. Tad galima sakyti, kad popierinius indelius verta rinktis jei jūsų meniu sudaro šaltieji patiekalai ar sriubos, kurių pakavimui ieškote nebrangaus standartinio sprendimo.

Plastikiniai indeliai maistui

Iš plastiko pagaminti indeliai maistui yra šiek tiek brangesnis, tačiau turintis privalumų variantas. Pirmiausia, jie idealiai tinka karštiesiems patiekalams – puikiai išlaiko karštį, yra sandarūs bei atsparūs riebalams. Plastikinių indelių uždarymui dažniausiai naudojami dangteliai arba maistinė sandarinimo plėvelė. Kai kurių rūšių plastikiniai indeliai yra tinkami maisto šildymui mikrobangų krosnelėje, kas suteikia klientams dar daugiau patogumo. Renkantis tarp šios rūšies indelių modelių, atsižvelkite į tai, kokiems patiekalams jie bus naudojami. Indelių gamintojai gali pasiūlyti vieno, dviejų, trijų ir net keturių skyrių indelius, kurie puikiai tinka karšto patiekalo, garnyro ir padažo patiekimui vienoje pakuotėje.

Ekologiški indeliai maistui

Kaip jau sako pats pavadinimas, šios rūšies indeliai maistui dažniausiai pasirenkami ieškančių ekologiško sprendimo. Suyrantys kompostuojami indeliai dažniausiai gaminami iš cukranendrių, o savo savybėmis nenusileidžia plastikiniams indeliams. Cukranendrių indeliuose patiekiamas maistas nepraranda savo skonio, kvapo savybių bei ilgai išlieka karštas. Šios rūšies indeliai maistui tinkami tiek karštam, tiek šaltam maistui bei gali būti naudojami maisto šildymui mikrobangų krosnelėje.

Tokiame gausiame šių produktų pasirinkime tinkamiausią variantą ras kiekvienas. Tereikia palyginti savybes, įvertinti savo galimybes ir pasistengti pažvelgti kliento akimis. Juk patenkinti pastovūs klientai dažniausiai tampa verslo sėkmės pagrindu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *