Koks naujas būstas Vilniuje domina naujakurius?

Atrodo, kad nekilnojamo turto rinka yra viena nestabiliausių šiame pasaulyje. Nėra lengva išlaikyti stabilias būsto kainas. Pirkėjai visada nori, kad naujas būstas Vilniuje kainuotų kuo mažiau, o tuo tarpu pardavėjai niekur neskuba ir kainas laiko kuo aukštesnes. Juk vis tiek sakoma, kad anksčiau ar vėliau vis tiek esamą būstą kas nors nupirks. Taip ir atsitinka. Tik dažniausiai tenka palaukti. Kartais vos mėnesį ar du, o kartais ir dar ilgiau. Toks laiko tarpas dažniausiai net negąsdina nekilnojamo turto vystytojų bei pardavėjų.

Vienu metu Lietuvoje tampa populiarūs itin maži ir ekonomiškais pripažįstami butai, o kitu metu gyventojai pavargsta nuo ankštos erdvės ir nori daugiau komforto. Tuo metu labiau išpopuliarėja didesnio ploto butai, kuriuose kiekvienas šeimos narys ras savo kampelį ir jausis komfortiškiau. Visgi kad ir kaip ten nebūtų, bet žmonėms reikia patogumo ir jie nori bei siekia, kad gyvenimas būtų kokybiškas visomis prasmėmis. Prie to labai gali prisidėti ir nekilnojamojo turto plėtros bendrovė Galio Group. Šios kompanijos projektuojami būstai pasižymi tokiomis savybėmis, kaip kokybiška klientų kasdienybė bei iki smulkmenų apgalvotas kiekvienas statomas naujas būstas Vilniuje. Kadangi nekilnojamojo turto plėtros bendrovė Galio Group yra sukaupusi daugiau nei septyniolikos metų patirtį, tai gali didžiuotis ne vienu sėkmingai išvystytu projektu.

Pastebima, kad tie naujos statybos butai, kurie yra iki trisdešimties kv. m. ploto, dažniausiai yra statyti taip, kad būtų orientuoti į jaunų bei savarankišką gyvenimą pradedančių žmonių poreikius ir galimybes. Šio tipo žmonės dažniausiai daugiau laiko praleidžia ne namuose, nes daug dirba bei siekia karjeros aukštumų, taip pat ne taip dažnai ir gaminasi namuose, tad pasitaiko ir tokių būstų projektų, kad net virtuvės neprireikia.

Vis dažniau pastebimos tendencijos, kad klientams reikia savo namuose turėti darbui skirtą vietą. Beveik kiekvienas mūsų daugiau ar mažiau darbuojamės su kompiuteriu, tad jam pasidėti skirtas patogus stalas bei kėdė prie jo tampa tikrų tikriausia būtinybė šiuolaikiniuose namuose.

Naujai susikūrusios šeimos labiau atkreipia dėmesį į namų erdvės saugumą, ypač jei planuoja turėti atžalų. O tuo tarpu poros, turinčios vieną ar daugiau vaikų, būtinai nori, kad butas būtų bent dviejų ar daugiau miegamųjų kambarių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *