Moteriškas stilius: ką naudinga žinoti

Kiekviena iš mūsų norime atrodyti nepriekaištingai, todėl visiškai nenuostabu, kad paprastai priešais savo drabužių spintą praleidžiame labai daug laiko. Tačiau dažnai tiek daug laiko išeikvojame todėl, kad nežinome svarbių stiliaus patarimų, kuriais pasinaudojusios iš tikrųjų galėtume daug lengviau pasiekti norimą tikslą. Todėl pateikiame keletą praktiškų detalių, kurios turėtų kaipmat pagelbėti formuojant savo kasdienį stilių.

Surasti gerą siuvėją, kuris pataisytų jūsų drabužius

Kad žinotumėte, kaip gerai apsirengti, turite nepamiršti gero siuvėjo. Jūsų drabužiai turėtų atitikti jūsų kūno formas ir ant jūsų atrodyti tobulai. Venkite per didelių, per mažų ar pernelyg aptemptų drabužių. Jei išsirinkote drabužius, kuriuos reikia šiek tiek pakoreguoti, suraskite gerą siuvėją, kuris juos vėl pritaikys jums. Tegul jis išmatuoja jūsų kūną, kad žinotų, kas jums geriausiai tinka. Pavyzdžiui, jei kelnės jums per didelės, siuvėjai jas pakoreguos pagal jūsų dydį. Jei norite patobulinti savo drabužius, paprašykite siuvėjo, kad ant jų pridėtų mielų raštų, atspindinčių jūsų individualų skonį.

Neatidenkite per daug odos

Nors galite parodyti savo kūno dalis, kuriomis didžiuojatės, vis dėlto turėtumėte įsitikinti, kad jas rodote tinkamai atidengdamos odą, po vieną kūno dalį vienu metu. Per daug odos yra tiesiog per daug!

Subalansuokite aprangą nuo viršaus iki apačios

Jei renkatės laisvus marškinius, rinkitės aptemptas kelnes, kad subalansuotumėte savo stilių. Tuo tarpu, jei norite vilkėti laisvas kelnes, vilkėkite aptemptą viršutinę dalį.

Tinkami apatiniai drabužiai

Liemenėlėms rinkitės dydį, tinkantį jūsų krūtinei. Didesnės liemenėlės negali išlaikyti jų reikiamoje padėtyje, o mažesnės gali trukdyti kraujotakai. Be to, venkite dėvėti apatinius drabužius, dėl kurių kelnėse atsiranda nepageidaujamų kelnaičių linijų. Rinkitės apatinius, kurie nesimato, yra besiūliai ir be raštų.

Atsižvelkite ir į drabužių audinius. Rinkitės medvilnę ir elastaną kartu. Vien tik medvilnė gali labai lengvai išsitempti ir plyšti. Apsvarstykite liemenėles ir kelnaites, kurių sudėtyje yra 80 % medvilnės ir 20 % elastano.

Savo įvaizdį papildykite drąsiomis spalvomis

Jei norite savo įvaizdį pakelti į visiškai naują lygį, pasipuoškite drąsiomis spalvomis. Turėkite tvirtą elementą, kurį galėtumėte laikyti savo firminiu stiliumi. Klasikinę aprangą papildykite spalvomis, pvz., papuošalais, rankinėmis ar skrybėlėmis. Rinkitės aksesuarus ir nuspręskite dėl stiliaus elemento ar elementų, kurie gali iš esmės pakeisti tai, ką dėvite.

Atnaujinkite avalynę ir kojines

Kol keičiate aprangą, atnaujinkite ir avalynę. Nepirkite visiškai naujo garderobo ir neavėkite senų ir nederančių batų. Įsigykite tinkamus batus pagal spalvą ir stilių bei kojines, kad žinotumėte, kaip jie gali derėti prie bet kokios jūsų pasirenkamos aprangos.

Šiek tiek rizikuokite mados srityje

Išeikite iš savo komforto zonos ir keletą kartų surizikuokite mados srityje. Eksperimentuokite su skirtingais stiliais ir spalvomis, kurios atspindi jūsų mados skonį ir gyvenimo būdą. Jei norite naujų spalvų derinių, kurių dar niekada nebandėte, išbandykite spalvų ratą. Per daug nesijaudinkite dėl tendencijų ir rinkitės tai, kas jums autentiška ir patogu. Tendencijos vystosi kaskart, kai keičiasi mūsų poreikiai ir pasirinkimai. Laikui bėgant moterims prisiimant skirtingus visuomenės vaidmenis, mados tendencijos keitėsi, kad padėtų joms atitinkamai prisitaikyti.

Informacija: Sidonas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *