Moteriškos piniginės: kaip išsirinkti geriausią variantą?

Dailiosios lyties atstovių gyvenimas nėra lengvas. Tik įsivaizduokite: nemažai galvos skausmo sukelti gali ir tokio nedidelio galanterijos gaminio kaip moteriškos piniginės pasirinkimas! Jei, pavyzdžiui, rankinių, nereta dama turi net kelias, tai pinigine dažniausiai pasitenkinama viena.  Aišku, jei jūsų nevargina kortelių bei pinigų perdėjimas iš vienos vietos į kitą, galite turėti ir kelias pinigines. Visgi, jei, kaip ir dauguma, džiaugsitės viena, pasiruoškite kibti į rimtas kokybiškos bei stilingos piniginės paieškas.

Medžiaga, iš kurios pagaminta piniginė – vienas pirmųjų sprendimų, kuriuo turite priimti. Jūs save pažįstate geriausiai: jei žinote, jog net gražiausia piniginė pabos po kelių mėnesių, investuoti į kokybę nėra būtina (nebent, šią trumpam panaudoję, ketintumėte parduoti). Puikių vairiantų galima rasti ir tarp dirbtinės odos gaminių ar net tekstilinių piniginių. Ieškantiems ilgaamžio sprendimo, rekomenduojamos natūralios odos moteriškos piniginės, kurios, su minimalia priežiūra, gali tarnauti 5 ir net daugiau metų.

Piniginės dizainas – aspektas, neabejotinai svarbus daugeliui moterų. Ši, nors viešumoje nėra taip dažnai demonstruojama kaip rankinė, vis tiek pašalinių akių yra vertinama. O ir pačiai, sutikite, svarbu, jog visos įvaizdžio detalės būtų nepriekaištingos. Griežtų kriterijų, prie ko derinti piniginę, nėra. Galima rinktis tiek komplektą, parduodamą kartu su rankine, tiek ir atskirą gaminį. Piniginių pardavėjai, analizuodami savo klientų įpročius, išskiria kelias tendencijas: rudenį ir žiemą „ant bangos“ tradicinių  spalvų juodos, baltos, smėlio spalvos piniginės, tuo tarpu šiltuoju metu daugiau dėmesio sulaukia ryškesnės spalvos, įvairūs puošybos elementai. Aišku, daug kas priklauso ir nuo asmeninio skonio pojūčio: vienoms moterims imponuoja klasikinis stilius, kitos visada stengiasi rasti netradicinius variantus.

Piniginės konstrukcija, tai yra skyrelių išdėstymas viduje taip pat turėtų būti pasirenkamas atidžiai. Pirmenybę teikiate gryniesiems ar visas jūs turtas slepiasi banko kortelėje? Ar daug lojalumo kortelių turite? Atsakymai į šiuos bei panašius klausimus padės išsirinkti piniginę, idealiausiai atitinkančią jūsų poreikius. Manote, jog nėra tokios talpios piniginės, kurios užtrauktukas atlaikytų piniginės pripildymą galybę kortelių? Praktiška išeitis – atskiras dėklas kortelėms, tuo tarpu piniginėje galėsite laikyti tik būtiniausias smulkmenas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *