Pagalbos kelyje gali prireikti ir mėgaujantis nuostabia pajūrio gamta

Kartais nepalankiai susiklosčiusios aplinkybės reiškia visai teigiamus rezultatus. Precedentų neturinti pandemija – puikus pavyzdys. Daugelis mūsų bent kartą (o neretai ir dažniau) per metus, norėdami atitrūkti nuo rutinos, pakeldavome sparnus ir keliaudavome į vieną ar kitą užsienio šalį. Tačiau šiais metais, užsidarius sienoms bei klausant sveiko proto balso, minėtų išvykų teko atsisakyti. O, ieškant kuo užpildyti savo atostogas bei laisvalaikį, dažnas atsigręžėme į Lietuvą ir dar kartą įsitikinome, kokia ši nuostabi. Puikus pavyzdys – Klaipėda ir visas pajūrio kraštas, kuriame vaizdų akių paganymui bei turiningam laiko leidimui užtenka į valias. Tiesa, nuo situacijų, kai aktuali tampa užklausa „pagalba kelyje Klaipėda“, nei vienas nesame apsaugotas. O ir virusas čia ne prie ko…

Jei ne kiekvienam, tai tikrai dažnam vairuotojui yra pasitaikę situacijų, kai automobilis ima ir neužsiveda. Kodėl taip gali nutikti? Priežasčių sąrašas ilgas ir galimas dar papildyti.

Iš „rikiuotės“ išėjusi (sprogusi, pradurta ar kitaip pažeista) padanga. Ne kiekvieną kartą turime galimybes šią pasikeisti savarankiškai, o kartais, užėmus vietą bagažinėje kitais daiktais ar tiesiog pamiršus, šios apskritai neturime.

Netikėtai ištuštėjęs degalų bakas. Tikriausiai tik filmuose, pasiėmęs tuščią plastikinį butelį, žmogus pasiryžta eiti iki artimiausios degalinės. Realiame gyvenime bandoma surasti racionalesnę išeitį.

Kuro yra, tačiau…ne tokio. Paklausus, kaip tai nutiko, žmonės tiesiog gūžčioja pečiais. Atrodo, neįmanoma, tačiau kartais yra sumaišomos kuro rūšys. Deja, juokingai skambanti situacija gali turėti labai skaudžias pasekmes. Netinkamą kurą būtina nedelsiant išpumpuoti iš bako. Tokią paslaugą teikia ir kai kurios techninės pagalbos bendrovės.

Kelionė į griovį. Svarbiausia, jog tokie nuotykiai baigiasi be liūdnesnių padarinių. Įlėkti į griovį gali kiekvienas mūsų (slidi kelio danga, laukinis gyvūnas, nuovargis ir kitos priežastys), tačiau tai, sutikite, kur kas geriau nei susidūrimas su priešpriešais atvažiuojančiu automobiliu.

Naujai įsigyti automobilio pargabenimas. Ne kiekvieni nauji „ratai“, vos tik pasirašius pirkimo-pardavimo sutartį, gali važiuoti savo eiga. Neretais atvejais būtina pagalba šiuos transportuojant.

Jei, kaip skambiai sakoma, atsitiko gyvenimas ir su viena ar kita situacija susidūrėte tiesiogiai, nusiraminkite. Internetinėje paieškos sistemoje suveskite raktinę užklausą „pagalba kelyje Klaipėda“ ir ramiai laukite profesionalų pagalbos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *