Patalynės komplektai 200×200

Miegamajame skoningai pasirinktas patalynės komplektas gali tapti išskirtinė interjero detalė. SAVASHOME elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių patalynės komplektų, kurie yra skirtingų spalvų, raštų, medžiagų. Čia išsirinkti galės kiekvienas, tiek pagal sezoną, tiek pagal skonį. Tarp siūlomų komplektų rasite tinkančių visai šeimai, todėl namiškiai galės mėgautis ramiu ir patogiu poilsiu, aukšta patalynės komplektų kokybe bei orui laidžia medžiaga.

Visi patalynių komplektai pagaminti Lietuvoje iš 100% natūralios medvilnės audinio, satino ar lino. Įvairių spalvų ir skirtingų raštų patalynės komplektai išsiskiria itin aukšta kokybe ir lengva priežiūra. Net ir ilgai naudojami, skalbiami ir džiovinami komplektai nepraranda naujumo įvaizdžio bei kokybės – tinkamai prižiūrimi, jie gali tarnauti visą Jūsų gyvenimą!

Atėjus vasaros sezonui rekomenduojame rinktis ryškesnius atspalvius. Nepaslaptis, kad pagrindinis patalynės komplekto dydis 200×200, tad tokių išmatavimų pas mus rasite su kaupu. Vasariškos gaivos suteikiantys, šviesūs patalynės komplektai, pasižymi savo tvirtumu ir jaukumu bei puikiai derės prie bet kokio Jūsų miegamojo interjero dizaino. Žalsvi raštai bei patalynės švelnumas primins poilsį ant minkštos žolės.

Taip pat, [atalynės komplektai pagaminti iš lino – vienas iš geriausių pasirinkimų vasarai. Šis audinys suteikia laisvumo bei lengvumo jausmą. Lino gaminiai tai lyg Lietuvos atributas, kuris ne yra ne tik natūralus, ekologiškas, bet ir ilgaamžis, išlaikantis atspalvį.

SAVASHOME visada pasiruošę pasirūpinti Jūsų išskirtiniu namų interjeru bei kokybišku poilsiu, siūlydami tik aukščiausios kokybės produktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *