Strategijos, kaip atrasti pigius skrydžius

Pasaulyje, kuriame kelionės tapo prieinamesnės nei bet kada anksčiau, pigūs skrydžiai ir jų paieška yra būtent tai, su kuo turėtų susipažinti kiekvienas keliautojas. Nesvarbu, ar planuojate savaitgalio išvyką, ar svajonių atostogas, sutaupydami nemažai pinigų lėktuvo bilietams galite skirti lėšų kitoms kelionėms. Taigi, pateikiame jums keletą strategijų, padėsiančių rasti pigiausius skrydžius.

  • Lanksčiai pasirinkite kelionės datas: Lankstumas yra labai svarbus ieškant pigių skrydžių. Keliaudami ne piko metu, pavyzdžiui, darbo dienomis arba sezono metu, dažnai galite gerokai sutaupyti. Naudokitės oro linijų bendrovių ir kelionių svetainių siūlomomis lanksčių datų paieškos priemonėmis, kad galėtumėte palyginti įvairių datų kainas ir rasti geriausius pasiūlymus.
  • Užsisakykite iš anksto (arba paskutinę minutę): Nors nėra vienos universalios taisyklės, kada rezervuoti skrydžius, tačiau kartais, užsisakius iš anksto arba palaukus iki paskutinės minutės, galima gauti pigesnių bilietų. Stenkitės užsisakyti skrydžius bent prieš kelias savaites, kad pasinaudotumėte ankstyvųjų paukščių pasiūlymais, bet stebėkite paskutinės minutės išpardavimus ar staigius pasiūlymus spontaniškoms kelionėms.
  • Naudokitės kainų palyginimo svetainėmis: Naudokitės kainų palyginimo svetainėmis ir skrydžių paieškos sistemomis, kad palygintumėte įvairių oro linijų ir kelionių agentūrų kainas. Tokiose svetainėse kaip „Google Flights“, „Skyscanner“ ir „Kayak“ galite lengvai palyginti bilietų kainas ir rasti pigiausius variantus norimam maršrutui ir kelionės datai.
  • Užsiregistruokite kainų perspėjimams: Užsiregistruokite oro linijų ir kelionių svetainių kainų įspėjimams gauti. Nustatykite perspėjimus apie konkrečius jus dominančius maršrutus ar kryptis ir būkite pasirengę greitai veikti, kai kainos sumažės.
  • Apsvarstykite alternatyvius oro uostus ir oro linijas: Išplėskite paiešką ne tik didžiuosiuose oro uostuose ir apsvarstykite galimybę skristi į netoliese esančius antrinius oro uostus, kurie gali pasiūlyti pigesnius bilietus. Be to, būkite atviri skrydžiams su pigių skrydžių bendrovėmis arba mažiau žinomais vežėjais, nes jie dažnai siūlo konkurencingas kainas ir gali papildomai sutaupyti papildomų mokesčių.
  • Naudokitės kelionių apdovanojimais ir myliomis: Jei dažnai keliaujate arba naudojatės kredito kortele, pasinaudokite kelionių apdovanojimų programomis ir dažnai skrendančių keleivių myliomis, kad kompensuotumėte skrydžių išlaidas. Užsiregistruokite oro linijų lojalumo programose, kredito kortelėse su kelionių apdovanojimais ir dažno keleivio partnerystėje, kad gautumėte taškų ir mylių, kurias galite iškeisti į skrydžius su nuolaida ar net nemokamai.
  • Būkite pasirengę greitai užsisakyti bilietus: Kai rasite pigų skrydį, atitinkantį jūsų kriterijus, būkite pasirengę jį greitai rezervuoti. Skrydžių kainos nuolat keičiasi dėl paklausos ir pasiūlos, todėl nedvejokite ir nedelsdami paspauskite mygtuką, kai rasite gerą pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *