Universalios valdymo sistemos šiuolaikiniam verslui

Verslo sėkmės garantas – tai jo klientai. Tai ypač svarbu mažmeninės prekybos verslo įmonėms, kurių pagrindinės pajamos – jų pardavimas. Todėl šiandien verslas ieško vis naujesnių ir šiuolaikiškesnių būdų būti arčiau savo kliento. Ilgus metus ieškojo būdų parduoti kuo daugiau, šiuolaikinis verslas žino, kad pardavimus užtikrina lojalių pirkėjų ratas. Todėl įvairios lojalumo programos rinkoje tapo tokios populiarios.  Kad jas būtų lengviau valdyti ir naudoti, IT profesionalų siūlomos universalios valdymo sistemos kasmet vis populiaresnės.

Universalios valdymo sistemos – kas tai?

Įvairiose verslo veiklos reikalinga daugybė sistemų ir IT sprendimų, kad darbas vyktų sklandžiai ir taupytų Jūsų darbuotojų bei klientų laiką. Priklausomai nuo verslo krypties, veikloje galima pritaikyti įvairias sistemas. Pavyzdžiui, parduotuvių ir restoranų veikloje jau sunku surasti lankytinas vietas, kuriose nebūtų naudojamos POS sistemos, leidžiančios efektyviai priimti ir paskirstyti užsakymus bei atsiskaityti klientams. Tokios universalios valdymo sistemos užtikrina ne tik saugų atsiskaitymą, bet ir patogų klientų aptarnavimą.

Pastaruoju metu dar vienas populiarus IT sprendimas įmonėse – lojalumo sistemos ir skaitmeninės kortelės. Tam įgyvendinti reikalinga speciali programinė įranga, kurią Lietuvos verslui siūlo uvs.lt

Ar verta turėti lojalumo programas?

Iki šiol dalis verslo vis dar svarsto, ar lojalumo sistemos iš tiesų veikia. Tyrimai rodo, kad daugelis klientų, gavę nuolaidą konkrečioje prekybos vietoje, yra suinteresuoti į ją grįžti. Nuolaida – vienas iš faktorių, dėl kurių klientai lankosi būtent Jūsų prekybos vietoje, nesvarbu, tai būtų parduotuvė, kavinė ar degalinė. Tai reiškia, kad lojalumo programa plečia Jūsų klientų ratą. O lojalūs klientai yra garantuoti pardavimai.

Todėl šiuolaikinis verslas dažnai turi ne tik lojalumo programą, bet ir nuolat keičia jos pasiūlymus tam, kad klientai vėl sugrįžtų. Kai kurios degalinės ar parduotuvės ir Lietuvoje turi kelias skirtingas lojalumo programas, kurių valdymui geriausia rinktis programinę įrangą.

Pavyzdžiui, lojalumo sistemos leidžia efektyviai valdyti įvairias nuolaidas ir pasiūlymus. Taip pat užtikrinti kliento atsiskaitymo patogumą. Tokia programa praverčia, jeigu tarp Jūsų klientų yra ir lojalumo korteles, ir dovanų čekius ir kuponus turinčių klientų. Viena lengvai valdoma sistema palengvina darbą darbuotojams ir taupo klientų laiką.

Kitas sprendimas – skaitmeninė kortelė. Vis daugiau verslo pereina prie šio sprendimo. Vietoj fizinės kortelės, klientui daug efektyviau naudoti skaitmeninę. Tokių kortelių sistemų diegimas yra paprastas, o pritaikymas – labai platus. Skaitmeninė kortelė gali veikti ne tik kaip nuolaidų kortelė, bet ir kaip kaip įlaipinimo ar renginio bilietas, kuponas ar pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *