Vizitinės kortelės – Jūsų įmonės įvaizdžio dalis

Vizitinės kortelės istorija siekia dar XVII amžių, kai buvo pradėta naudoti informacijos perdavimas potencialiems klientams apie amatininko teikiamą paslaugą. Šiandien vizitinė kortelė yra neatsiejama kiekvienos įmonės  dalis. Vizitinės kortelės ne tik pristato paslaugą ar prekę, bet ir kuria įmonės ir jos darbuotojų įvaizdį.

Ką sako vizitinė kortelė?

Svarbiausia vizitinės kortelės funkcija – pristatyti ir informuoti. Todėl tam, kad ji perduotų tinkamą žinutę, labai svarbu suprasti, kaip ji veikia. Pirmiausia, pati vizitinė kortelė ir jos egzistavimas savaime sukuria tam tikrą pasitikėjimo jausmą. Pavyzdžiui, susipažinus su nauju žmogumi ir norint apsikeisti kontaktais, priimta apsikeisti savo vizitinėmis kortelėms. Ypač, kai kalbama apie būsimus bendrus interesus versle. Tokiu atveju neturėti vizitinės kortelės yra blogas tonas, kuris tarsi signalizuoja kitam žmogui, kad esate neprofesionalus, galbūt netgi nepatikimas specialistas.

Ir atvirkščiai  – didelės ir sėkmingos kompanijos rūpinasi ne tik savo vadovų vizitinėmis kortelėmis, bet ir kitų darbuotojų kortelėmis. Taip siekiama sukurti patikimos ir profesionalios įmonės įvaizdį. Taip pat vizitinės kortelės stipriai prisideda prie prekės ženklo žinomumo, todėl daliai darbuotojų, tokiems kaip pardavimo vadybininkams  ar marketingistams vizitinės kortelės  yra netgi tam tikru jų darbo įrankiu.

Kokia turėtų būti vizitinė kortelė?

Norint sukurti tinkamą įvaizdį, svarbu pasirinkti tinkamą vizitinę kortelę. Įmonės, kurios užsiima vizitinių  kortelių gamyba gali pasiūlyti labai platų kortelių pasirinkimą. Tad išsirinkti gali būti sudėtinga, todėl verta žinoti, kokie yra vizitinių kortelių standartai. Pirmiausia, tai reikia žinoti, kad kortelė turėtų būti standartinio dydžio. Pagal tai yra gaminami netgi vizitinių kortelių dėklai. Nėra geriausias sprendimas gaminti korteles, kurios netelpa į standartinius dėklus arba yra jiems per mažos.

Be to, labai svarbu, kokią informaciją perduos vizitinė kortelė. Pirmiausia, joje turi būti Jūsų įmonės logotipas ir pavadinimas, Jūsų vardas ir pavardė, pareigos ir kontaktai. Be to, labai svarbu žinoti, kad vizitinės spalvos turi būti panašios į įmonės firmines spalvas ir nekontrastuoti su įmonės logotipu. Tekstas turėtų būti pakankamai lengvai perskaitomas.

Kada rinktis originalius sprendimus?

Vizitinės kortelės gaminamos ne tik  įmonių darbuotojams ar specialistams, bet ir įvairiems kitiems paslaugų tiekėjams ar prekių pardavėjams. Ir ne tik. Nėra konkrečių taisyklių, kurios numatytų, koks žmogus negali turėti vizitinės. Tad vizitinių kortelių dizaino pasirinkimas yra labai platus. Galima rasti netgi tokių vizitinių kortelių gamybos pasiūlymų, kai vizitinės kortelės yra gaminamos visiškai juodos, su netradiciniais maketavimo sprendimais. Tokios kortelės yra puikus pasirinkimas tada, kai tai atspindi Jus ir Jūsų veiklą. Pavyzdžiui, menininkų, atlikėjų, kūrybinių darbuotojų vizitinės kortelės gali būti pačios įvairiausios ir nebūtinai pagamintos pagal griežtą dizainą, kuris labiau įprastas korporacijoms skirtų kortelių gamyboje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *