Vystyklai – nepakeičiami kūdikio priežiūroje

Vystyklai – labai reikalingas daiktas kiekvieno mažylio priežiūroje. Suvystyti, nušluostyti, užkloti, patiesti, apsaugoti – kokių tik užduočių vystyklams nesugalvojama. Ir puiku, kad vos vienas vystyklas gali turėti tiek daug funkcijų. Būtent todėl svarbu pasirinkti ne tik tinkamo dydžio, bet ir kokybiškus vystyklus.

Negana to, vos atėję į pasaulį mažyliai yra ypatingai jautrūs – prisilietimams, kvapams, garsams. Todėl be galo svarbu, kad artimiausia jų aplinka ir jų priežiūrai skirti daiktai būtų saugūs, švelnūs ir patvarūs. Tie patys reikalavimai galioja ir vystyklams.

Kodėl rinktis vystyklus iš ekologiškos medvilnės?

Žinoma, vystyklų pasirinkimas yra gana platus, tačiau kaip išsirinkti kokybiškus, saugius, švelnius ir patvarius vystyklus? Mes galime padėti jums išspręsti šį galvosūkį. Internetinėje parduotuvėje www.naturoti.lt galite rasti tik iš ekologiškos medvilnės pagamintus vystyklus, kurie yra:

  • Saugūs kūdikiui, nes jų gamybos procese, nuo medvilnės užauginimo iki vystyklo dažymo ir pakavimo nenaudojamos jokios toksinės medžiagos, o tai užtikrina GOTS sertifikavimas;
  • Švelnūs, nes ekologiška medvilnė yra švelni ir su kiekvienu skalbimu tampa vis švelnesnė;
  • Patvarūs, nes pagaminti iš austinės ekologiškos medvilnės ir yra skirti lydėti kūdikį visose gyvenimo situacijose;
  • Leidžia kūdikio odelei kvėpuoti, nes ekologiška medvilnė yra ypatingai laidi orui, kadangi iš jos gaminami vystyklai neapdorojami balinančiomis bei audinio glamžumą mažinančiomis medžiagomis;
  • Draugiški aplinkai, nes ekologiškos medvilnės auginimo procese nenaudojami pesticidai ir insekticidai, sunaudojama mažiau vandens ir energijos, negu auginant įprastą medvilnę, skalbiant vystyklus į aplinką neišskiriamos sintetinės gijos ir medžiagos;
  • Draugiški darbuotojams, nes GOTS sertifikavimas užtikrina, kad ekologiškos medvilnės gamyboje nenaudojama priverstinė darbo jėga, neišnaudojami vaikai bei mokami adekvatūs atlygiai už darbą.

Štai kiek daug savybių turi ekologiškos medvilnės vystyklai. Juo pasirinkę galėsite būti ramūs, jog jūsų kūdikis bus saugus, apsuptas švelnumo ir nematomo rūpesčio. Kad ir kokią užduotį sugalvosite savo kūdikio vysyklams – pagaminti iš ekologiškos medvilnės, jie tikrai jūsų nenuvils.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *