Saugusis vilkikas
Kasmet milijonai žmonių žūva bei yra sužeidžiami eismo įvykiuose, kai per plačius ir aukštus sunkvežimius nepastebi tykančių pavojų. Daugelyje šalių, ypatingai Argentinoje, vyrauja labai daug siaurų ir vingiuotų kelių. Vieną dieną kompanija „Samsung“ su reklamos agentūra „Leo Burnett“ išrado kūrybinį problemos sprendimą ir sukūrė sistemą, kuri perduoda sunkvežimio priekyje esančios kameros vaizdą į gale sumontuotus ekranus, tokiu būdu vairuotojai, važiuojantys už vilkiko, mato aiškų vaizdą to, kas vyksta priekyje. Per pirmajį bandymą vadinamas saugusis vilkikas be jokių incidentų pasiekė 1300 km per beveik tris dienas. Šiai dienai „Samsung“ tobulina savo technologijas ir dirba su Argentinos valdininkais dėl plataus išradimo įdiegimo. Ateityje toks vilkikas bus kiekvienas, todėl galime būti tikri, kad kad šis išradimas išgelbės daugelį gyvybių.
Lagaminas
Tai buvo eilinė darbo diena, kada lakūnas Robertas Plathas sunkiai vilko nepakeliamą naštą lėktuvo link ir neapsikentęs to, sugalvojo prisukti dėžei ratukus. Kuomet lakūno bendradarbiai tai pamatė, šis iš pažiūros gudrus išradimas jiems labai patiko, kad netrukus Robertas su savo kolegomis nusprendė įsteigti savo nuosavą kompaniją, kurią pavadino ”TravelPro”, kuri užsiėmė lagaminų su ratukais gamyba. 1999 m. Robertas su savo bičiuliais pardavė savo verslą.
Spauda
Vokietis Johannesas Gutenbergas, gimęs apie 1398 m., išrado spausdinimo stakles. Spausdinimo staklės padidino greitį, todėl knygos buvo greičiau kopijuojamos, ko pasakoje žinios visame pasaulyje pradėjo sklisti kur kas greičiau bei plačiau. Spausdinimo staklių esminis komponentas yra liejiniai, išgaunami būtent tais laikais ištobulintu rankinio liejimo būdu, suteikiančiu galimybę greitai sukurti didelius kiekius metalinių kilnojamų spausdinimo simbolių. Nuo 1440 metų iki 1500 metų Vakarų Europoje buvo išspausdinta daugiau nei 20 mln. knygų. Atsiradus šiam išradimui, daugiau žmonių galėjo įsigilinti ir į Bibliją, o tai savo ruožtu paskatino Europoje alternatyvių interpretacijų raidą ir protestantizmo atsiradimą. Kaip pavizdį priskirkime protestantizmo ugnį įžiebusios Martino Lutherio „95 tezės“ buvo išspausdintos šimtų tūkstančių egzempliorių tiražu.
Telefonas
Nors ne vienas išradėjas kūrė nemažai naujovių elektroninėje balso perdavimo srityje (daugelis jų išplitus telefonui kreipėsi į teismus dėl intelektinių teisių pažeidimo), patentą už elektrinio telefono išradimą pirmasis 1876 m. gavo Alexanderis Grahamas Bellas. Jo išradimas labai sparčiai paplito visuomenėje ir sukėlė pasaulinę revoliuciją versle ir komunikacijoje.
Internetas
Pasaulinė tarpusavy į tinklą sujungtų kompiuterių sistema, vadinama internetu, kasdien yra naudojama milijardų žmonių. Prie šios sistemos vystymo prisidėjo nesuskaičiuojamas kiekis žmonių, tačiau žmogus, dažniausiai vadinamas interneto išradėju, yra kompiuterių mokslininkas Lawrence’as Robertsas. Septintame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, dirbdamas JAV Gynybos departamento agentūrai Advanced Research Projects Agency, L. Robertsas buvo vadas grupės žmonių, sukūrusių komunikacijos tinklą, jungiantį agentūros kompiuterius – šis tinklas, kaip naujausias išradimas, buvo pavadintas ARPANET.
Sekso Lėlė
1918 metais, Austrijos menininkas Oskar Kokoschka sukūrė ypatingai tikrovišką silikoninę moterį. Ji atitiko visas moters genitalijas, jos oda beveik niekuo nesiskyrė nuo tikro žmogaus, tais metais tai buvo kulminacija. Su šių dienų technologijomis žmonijos nesuvaldomas noras progresuot leido jiems sukurti tobulą moterį seksui, kuri šiai dienai yra pagaminti iš termoplastinio elastomero. Ši medžiaga skirasi nuo silikono tuo, kad dar tikroviškiau imituoja tikros moters krūtinės bei visų kitų kūno dalių judesius. Liečiant lėlę faktiškai nejaučiamas skirtumas nuo tikros moters. Jos kūnas lankstosi identiškai, kaip ir tikros moters. Puikiai išlaiko temperatūrą bei nesukelia alergijos ar odos dirginimo. Geriausia žmogaus imitacija, kurios lytiniai organai taip pat yra identiški kaip tikros moters, tad užsiimant lytiniais santykiais, beveik nejaučiamas joks skirtumas, o ir pats seksas būna pagal vyro norus. Neatmetant tos idėjos, kad praktikos su sekso lėle malšina depresiją, skatina pasitikėjimą savimi, gerina širdies veiklą ir atlieka visą teigiamą lytinių santykių įtaką žmogaus organizmui.