Dilema: naujos telefonų dalys ar naujas telefonas?

telefonu dalys

Šis klausimas kyla ne vienam vartotojui, tačiau sulėtėjęs telefono veikimas ar pažeistas ekranas – dar ne pabaiga! Pasirodo, kartais gali užtekti pakeisti vieną komponentą, kad telefonas vėl tarnautų patikimai. Skubame išsiaiškinti, ar tikrai verta keisti telefonų dalis ir kaip tai padaryti kokybiškai.

Kodėl verta keisti telefonų dalis?

Esant nedideliam pažeidimui, dalis žmonių susitaiko, o kiti – skuba įsigyti naujo išmaniojo telefono neverta. Specialistų teigimu, abu šie veiksmai neteisingi – vieno ar kelių komponentų pakeitimas gali tapti tikru išsigelbėjimu Jūsų išmaniajam įrenginiui. Štai kodėl:

  • Išsaugosite estetiką

Telefonas subraižytu ar įskilusiu stiklu išties nepuošia ir su tokia padėtimi taikstytis neverta. Tačiau užuot ieškoję kito telefono, atnaujinkite saviškį – kartais užtenka viso labo stikliuko pakeitimo, ir telefonas bus kaip naujas.

  • Pavyks sutaupyti

Šis niuansas ypač, aktualus jei pažeistas naujo modelio išmanusis telefonas. Neverta „nurašyti“ telefono, jeigu jis patyrė smulkius, kosmetinius pažeidimus. Verčiau įsigyti kokybiškas telefono dalis ir pasirūpinti jo remontų, arba tai atlikti pačiam, atidžiai sekant instrukcijas. Taip prailginsite savo telefono tarnavimo laiką ir sutaupysite.

  • Jūsų laiką tausojantis sprendimas

Skubotas naujo išmaniojo įrenginio pirkimas ne tik kerta per piniginę, bet tampa nemenku galvos skausmu. Skubant galima permokėti, įsigyti netenkinantį telefono modelį. Delsiant – gaištamas laikas. Todėl, jeigu pažeidimai nedideli, verčiau taupykite savo laiką ir pasirūpinkite kokybišku telefono dalių pakeitimu.

Kaip įsigyti kokybiškas telefonų dalis?

Norint savo telefonu naudotis ilgai ir be rūpesčių, telefono dalių įsigijimą planuokite atidžiai: nepulkite pirkti pirmo pasitaikiusio varianto!

Tvirtai rekomenduojame pirkti tik originalias, sertifikuotų gamintojų telefonų dalis. Originaliems telefonų modeliams pritaikytų dalių kaina kiek aukštesnė, tačiau kokybe ir patikimumu šios gerokai lenkia pigius padirbinius, kurie dažniausiai gaminami Kinijoje.

Išsiaiškinkite, ar įsigytoms prekėms taikoma galiojimo garantija. Tai – ypač svarbu, jeigu paaiškės, kad įsigytos telefonų dalys netinka, yra brokuotos ar kils kitų nesklandumų.

Pirkite tik iš patikimų pardavėjų. Nesusiviliokite mažiausia kaina, verčiau pasidomėkite kitų pirkėjų atsiliepimais, sužinokite, ar konkretus pardavėjas yra patikimas.

Daugybė pirkėjų kasdien įsitikina šių patarimų svarba. Jų patirtis įrodo: tik įsigijus kokybiškas telefonų dalis, Jūsų išmanusis telefonas veiks be priekaištų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *