Dušo sienelės jūsų vonios kambariui: pasirinkimas ir priežiūra

duso sienele

Šiandien galima rinktis iš itin plataus dušo kabinų asortimento. Tiesa, praktika rodo, kad šiuo metu ypatingo pirkėjų dėmesio sulaukia dušo sienelės, kurios efektyviai taupo erdvę, atrodo itin moderniai ir šiuolaikiškai, puikiai tinka tiek didesniame, tiek mažesniame vonios kambaryje. Interjero specialistai teigia, kad dušo sienelės yra derinamos pagal vonios kambario dizainą ir individualų skonį: šiandien galima rinktis įvairaus pločio rėmus, berėmes konstrukcijas, varstomas dušo sieneles ir kt.

Dušo sienelių privalumai

Dušo sienelės yra turbūt svarbiausias elementas, lemiantis bendrą dušo kabinos dizainą ar net viso vonios kambario interjerą. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, dušo sienelės gali būti įvairių išmatavimų ir skirtingo stiliaus, gaminamos iš permatomo ir matinio stiklo, pasižymėti itin plačiomis dizaino galimybėmis.

Pagrindiniu dušo sienelių privalumu laikoma tai, kad šios sienelės gali būti gaminamos pagal individualius užsakymus, todėl leidžia realizuoti net ir nestandartinius sprendimus. Paprastai šios konstrukcijos pasižymi itin aukšta kokybe ir tvirtumu, todėl sumontuotos sienelės tarnauja ilgus metus. Dušo sienelės yra labai sandarios, neleidžia pratekėti vandeniui, o jų kaina yra gana nedidelė, todėl atitinka taupančių pirkėjų poreikius.

Kaip pasirinkti?

Svarbiausia, – pasirinkti tinkamų išmatavimų sienelę. Nepamirškite įvertinti ir sienelės aukščio. Dažniausiai montuojamos aukštos, lubas siekiančios sieneles, tačiau itin erdviame vonios kambaryje moderniai atrodys ir sienelės, siekiančios vos kiek aukščiau žmogaus galvos.

Būtina apsispręsti ir dėl varstymo tipo. Paprastai dušo sienelės turi tik vieną – nejudančią – dalį, tačiau, esant itin plačiai modelių pasiūlai, galima tuo neapsiriboti. Jei norite uždaresnės dušo zonos ir renkatės kelių segmentų gaminį, galite rinktis tiek sulankstomą, tiek stumdomą sienelę voniai, taip pat – dušo sieneles su durimis, atsidarančiomis į vidų arba į išorę.

Dušo sienelės priežiūra

Neretai kalbama apie tai, kad prižiūrėti dušo sieneles yra gana sunkus darbas, reikalaujantis daugybės laiko ir pastangų. Vis dėlto, šiuolaikiniai sienelių modeliai pasižymi itin paprastu valymu, kadangi stiklai dažniausiai padengiami specialia medžiaga, dėl kurios vanduo nuo stiklo „atšoka“. Žinoma, valymo darbai priklauso ir nuo stiklo, kurį renkatės. Paprastai permatomas stiklas, nors ir atrodo kur kas dailiau, reikalauja didesnės ir dažnesnės priežiūros. Kad išvengtumėte netikėtų staigmenų apie dušo sienelės valymą iš anksto pasikalbėkite su pardavėju ir paklauskite, kokios priemonės tam yra rekomenduojamos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *