Kaip rasti patogią kėdę?

kėdės

Specialistai bei medikai gerą kėdę pripažįsta tik tą, ant kurios sėdint net  po 40-60 minučių jaučiamės komfortiškai.  Tai ypač svarbu, kalbant apie modernias akytas plastiko kėdes.  Sėdint ilgiau jų forma gali pasikeisti, o tai turės  įtakos ir sėdėjimo pozai- ji  gali tapti nepatogi ir varginti sėdintijį. Renkantis kėdę derėtų atkreipti dėmesį, iš kokių medžiagų ji pagaminta, ypač jei ant šio baldo praleisite nemažai laiko. Vinilo ir kiti panašūs  kėdžių apmušalai lengvai valomi atsparūs, tačiau nepraleidžia oro, todėl sėdint ant kėdės po šlaunimis pradeda kaisti, sudrėksta. Drobės, vilnos ar sintetinio pluošto mišinio medžiagos pralaidžios orui, tačiau sunkiau valomos ir nėra tokios atsparios. Jei sėdint jums reikia pėdų atramos, geriau rinktis laisvai stovinčią, ant grindų padėtą atramą, kad galėtumete patogiai pailsinti kojas.

Kokia turi būti darbo kėdė?

Darbo kėdė turi turėti kėlimo ir sukimo mechanizmą, kuriuo keičiamas kėdės aukštis bei atlošo atlenkimo kampas, atlošas  turi būti pakankamai  aukštas ir pasviręs. Sėdimoji dalis turi sudaryti sąlygas tolygiai pasiskirstyti svoriui, kad sėdėdami ant kėdės  iš tiesų jaustmėtės patogiai, abipus šlaunų turi likti po 2,5 centimetro.

Biuro kėdės patogumo paslaptis

Biuro kėdė https://admodum.lt/type/biuro-kedes/ turi būti vienodai patogi visiems į ją atsisėdusiems. Nėra dviejų visiškai vienodai sudėtų žmonių, todėl ir kėdė,  tiksliau jos  sureguliavimas, turi būti individualus. Biuro kėdės funkcija-  ne tik sėdėjimo vieta. Sėdėti galima daug kur ir ant daug ko. Svarbiausia  biuro kėdės užduotis, kad pakilę nuo jos,  nejaustumėte maudulio ar nugaros skausmo, diskomforto, sąstingio-  nei nugaroje, nei kakle ar kojose. Gera darbo kėdė tokia, kurios nejaučiame, nes ji nekelia jokio  diskomforto.

Ar biuro kėdė gali skatinti organizmo  kraujotaką ir kaip?

Pirmiausia, biuro kėdė neturi blokuoti kraujotakos, tik tuomet jausites patogiau. Dar geriau, jei ji  skatina judesius, vadinasi stimuliuoja kraujotaką. Labai populiarios aktyvaus sėdėjimo kėdės, vadinamosios kėdės-   balnai, dažnai komlektuojamos su reguliuojamo aukščio stalais. Tokia darbo vieta neleidžia sedėti susikūprinus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *