Gyvūnų kirpykla gali pasirūpinti ne tik augintinio kailiu

Namuose auginamas gyvūnėlis tampa mūsų šeimos nariu, todėl ir rūpintis jo sveikata bei grožiu reikėtų  taip pat,  kaip ir savo. Ypač didelį dėmesį reikia skirti kačių, šunų ir kitų gyvūnų kailio priežiūrai. Tad gyvūnų kirpykla turėtų būti ta vieta, kur lankotės reguliariai. Čia gali būti atliekamos ne tik kirpimas, bet ir kitos procedūros, kurios svarbios, kad gyvūnas jaustųsi gerai ir būtų sveikas.

Specialistai įspėja, kad kačių ir šunų tikėtina vidutinė gyvenimo trukmė pastarąjį dešimtmetį tiek tiek pailgėjo, o tai nulėmė populiarėjančios veterinarinės paslaugos. Gyventojai dažniau kreipiasi į veterinarus pagalbos, taip pat skiria daugiau dėmesio gyvūnų kailio, dangų, nagų priežiūrai, o tai gerina ir prailgina augintinių gyvenimą.

Todėl labai svarbu žinoti, kokios procedūros turėtų būti atliekamos Jūsų augintiniui ir kaip dažnai. Nes nemažai gyvūnus auginančių žmonių mano, kad gyvūnų kirpykla  yra skirta tik dekoratyviniams  augintiniams, kurių kailis  turi būti nuolat prižiūrimas ir šukuojamas. Tačiau iš tiesų čia laukiami visi augintiniai, kurių šeimininkams svarbi gyvūnų sveikata.

Šėrimosi sezonu

Be įprasto kirpimo, profesionaliose kirpyklose, tokiose kaip Petoffice.lt gyvūnams atliekamas ir plaukų išpešiojimas, vadinamas trimingavimu. Tai procedūra, kai specialiomis šukomis išpešami negyvi plaukai ir taip kailis tampa daug  švaresnis ir lygesnis. Tai neskausminga procedūra, kurią šunims reikėtų atlikti kelis  kartus per metus, ypač prasidėjus kailio keitimui. Tokia procedūra padės sumažinti besišeriančio kailio kiekį.

Vietoj pedikiūro

Labai svarbi procedūra, kurią atlieka kiekviena gyvūnų  kirpykla, tai yra gyvūnų nagų  kirpimas. Ne kiekvienas šeimininkas tuo gali pasirūpinti namuose, o gyvūnų nagai turi būti kerpami ir prižiūrimi. Deja,  dažniausiai augintiniai šios procedūros nemėgsta ir namuose neleidžia jiems kirpti nagų. Pasitaiko, kad net kačių šeimininkams sunkiai pavyksta tai padaryti.Todėl tokiai procedūrai galima užsiregistruoti kirpykloje. Profesionalai apkerpa nagus ne tik katėms ir šunims, bet ir paukščiams bei graužikams. Kada jau laikas pas specialistus? Kai vaikštant gyvūnui grindimis, girdisi, kad nagai liečiasi su  paviršiumi. Tai reiškia, kad laikas kirpimui, nes gyvūnui nepatogu vaikščioti, be to, jis gali susižeisti, nusilaužęs nagą.

Kad ausys būtų švarios

Ne visi šeimininkai žino, kad ausų valymas yra dar viena procedūra, kurią svarbu atlikti reguliariai. Ausų uždegimai ir ligos – dažnai pasitaikantys sveikatos susirgimai. Todėl reikėtų kiekvieną savaitę augintiniams išvalyti ausis. Tačiau tai taip pat yra tokia procedūra, kuri nėra labai maloni. Tad jeigu namuose to padaryti nepavyksta, gyvūnų kirpykla yra ta vieta, kur ši paslauga atliekama. Registruokitės pas profesionalus ir padėsite savo augintiniui išvengti streso bei išlikti sveikam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *