Malibų laivo nuoma sportui ir šventėms

malibu laivo nuoma

Mėgstantiems vandens pramogas, turėtų patikti Lietuvoje populiarėjanti Malibų laivo nuoma. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems naujų pojūčių ir norintiems išbandyti save ant vandens. Visame pasaulyje pripažinti Malibų tipo laivai kiekvienais metais sulaukia vis daugiau dėmesio iš Lietuvoje gyvenančių vandens mėgėjų. Laivo nuoma domisi ne tik vandens sporto aistruoliai, bet ir žmonės, ieškantys originalių pramogų asmeninėms šventėms.

Kur išsinuomoti?

Dažniausiai Malibų laivo nuoma siūloma specialiose vietose, kur siūloma ir daugiau vandens pramogų. Lietuvoje tai dažniausiai bus įvairiems pomėgiams pritaikytas vandens batutų parkas. Šalia batutų kliūčių ruožo dažniausiai pramogos siūlomos ir vandenlenčių sporto mėgėjams.

Malibų laivas išsiskiria savo funkcionalumu ir, žinoma, gera išvaizda. Tai atviro denio laivas arba kateris, pirmiausia pritaikytas vandens sportui. Sportininkai šį laivą vertina todėl, kad jis formuoja didžiausias ir tankiausias bangas. Todėl šis laivas dažniausiai yra naudojamas pasiplaukiojimams su vandens slidėmis ar vandenlentėmis. Pastaraisiais metais Lietuvoje stipriai populiarėjant vandenlenčių wake sportui, didėja ir Malibų laivo paklausa.

Tiems, kas dar nebandė šios pramogos, verta apsilankyti vandens batutų parke ir bent trumpam pasimėgauti vandenlenčių sportu. Plaukti vandenlente traukiant laivui gali  ne tik šį sportą jau išbandę, bet ir mėgėjai. Tad tai gali būti šaunus pasirinkimas pavyzdžiui savaitgalio praleidimui.

Tinka ne tik sportui

Nors Malibų laivas pritaikytas, o tiksliau, ir sukurtas ji buvo sportui, tačiau jis gali pasitarnauti ir būti puikia pramoga ne tik sportuojant. Malibų laivo nuoma siūloma ir ilgesniam laikotarpiui bei įvairioms ekskursijoms. Nedidelei kompanijai žmonių pritaikytas laivas yra puiki pramoga laisvalaikiui. Pavyzdžiui, dienos ekskursijai po gražias vietas su sustojimais, išsimaudymais ir pietumis laivo denyje.

Be to, vis dažniau Malibų laivas tampa puikia asmeninių švenčių pramoga. Pavyzdžiui, labai dažnai laivas nuomojamas mergvakariams ar gimtadieniams. Tai puikus pasirinkimas. Nes laivas nedidelis, tad jis puikiai tinka nedidelei kompanijai. Atviras laivo denis yra ne tik puiki proga plaukiojant matyti gražius vaizdus, bet ir dailiai atrodo nuotraukose. Todėl labai dažnai švenčių metu būtent Malibų laivo nuoma pasirenkama fotosesijai. Nuomojamuose laivuose dažniausiai yra garso aparatūra ir, žinoma, pozityviai nusiteikęs kapitonas. Jūs galite pasirūpinti užkandžiais ir pasimėgauti nuotaikingu pasiplaukiojimu. Laivas nuomojamas tiek trumpiems, tiek ilgiems plaukimams.

One thought on “Malibų laivo nuoma sportui ir šventėms

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *