Plaukų šalinimas – populiari procedūra?

woman in black sports bra stretching with arm raised
Photo by Anna Shvets on Pexels.com

 Kaip žinoma jau nuo seno yra priimta kad moterys nuo savo kūno vienu ar kitu būdu šalina nepageidaujamus plaukelius. Tai gali būti ne vienas variantas kaip tai padaryti. Tačiau kai kurie variantai neužtikrina to, kad plaukeliai negrįžtų greitu laiku atgal. Tad kai kurioms moterims plaukelius tenka šalinti ir kas kelias dienas. Tačiau vis daugiau moterų renkasi ne ką kitą kaip procedūras, kurių metu plaukeliai gali būti šalininami ir jų grįžimas bėgant laikui mažėja, o labai dažnai iš vis negrįžta. Tiesa tai gali trukti ne vieną apsilankymą pas profesionalo kabinete kol bus pasiektas toks rezultatas. Tačiau kokia tai procedūra apie kurią čia kalbama. Tai yra plaukų šalinimas (šiauliuose). Šios procedūros metu plaukai yra pašalinami įvairiais būdais, kurių dėka plaukai atauga daug rečiau ir daug plonesni jei plaukas yra storas. Galima paminėti tai, kad nors labiausiai visos šios procedūros yra paplitusios moterų tarpe, jomis naudojasi ir vyrai. Labai dažnai jie plaukelius šalina nuo jiems nepageidaujamų vietų kaip ir moterys. Tad jei kai kurie vyrai galvoja tai daryti, tačiau abejoja, kad labai daug vyrų renkasi tokias procedūras, gali dėl to neabejoti nes visuomet šios procedūros yra atliekamos tiek vyrams tiek ir moterims.

Kaip dažnai reikia atlikti plakelių šalinimą lazeriu?

 Na o kaip dažnai reikia atlikti plaukų šalinimą, kad gauti geriausius rezultatus. Jei manoma, kad apsilankius pas specialistus užteks tik vieno vizito, reikėtų tokias mintis nustumti šalin, nes taip tikrai nebus. Dažniausiai reikia lankytis reguliariai, laikas nuo laiko, kad procedūros būtų nuolat kartojamos ir tokiu būdu būtų pasiektas geriausias rezultatas. Tiesa kaip dažnai reikia atlikti procedūras priklauso ir nuo to, koks yra žmogaus plaukas. Jei tai šviesus ir plonas plaukelis apsilankymai gali būti retesni, na o štai jei plaukas yra storas ir dar tamsus tuomet apsilankymai bus daug dažnesni. Kas kiek laiko lankytis jums geriausiai pasakys šioje srityje dirbantis žmogus.

Kiek kainuoja profesionalus plaukų šalinimas lazeriu?

 Kalbant apie kainą galima pasakyti tai, kad tai priklauso kaip ir nuo apsilankymo skaičių. Kuo dažniau lankysitės tuo daugiau jums reikės mokėti. Tiesa retėjant apsilankymams ir retėjant procedūroje šalinamiems plaukeliais kaina taip pat gali mažėta. Tad pasakyti vienos bendros sumos nėra labai įmanoma, nes tai labai individualus dalykas, kuris yra aptariamas su profesionalu, kuomet yra lankomasi pas jo kabinete. Tad geriausiai apie kainas kalbėti būtent su juo, nes jis pažvelgė į situacija gali pasakyti kiek tai jums gali kainuoti.

Procedūros Kaune ir Šiauliuose Belladerma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *